100 urodziny mieszkanki gminy Miękinia

wtorek, 24 lipiec 2018 18:27 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wyjątkowy jubileusz setnych urodzin Pani Janiny Haczkowskiej świętowano uroczyście w minioną sobotę 21 lipca z udziałem wójta gminy Miękinia Jana Mariana Grzegorczyna.

Jubilatka w otoczeniu dzieci, wnuków i prawnuków przyjęła prezent i urodzinowe życzenia pogody ducha, zdrowia i wszelkiej pomyślności od gospodarza gminy.

Życzenia dla Pani Janiny przesłała również Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i Wojewoda Dolnośląski.

My również życzymy Jubilatce kolejnych wielu lat w zdrowiu i szczęściu.

(gm/red) for. ug

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież