5.000 zł dla OSP Chomiąża

środa, 25 lipiec 2018 11:54 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

OSP Chomiąża otrzymała 5.000 zł w ramach konkursu „Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2018”.

19 lipca 2018 r. Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyznał uchwałą nr XLIX/1742/18 dofinansowanie gminom w ramach konkursu „Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2018”.

Jednostka OSP Chomiąża otrzymała 5.000 zł na zakup wyposażenia technicznego. W ramach projektu strażacy planują zakupić m.in. przecinarkę spalinową tarczową, pilarkę ratowniczą i latarki do hełmów

Wnioskodawcą w ramach ogłoszonego konkursu przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego była Gmina Malczyce, natomiast inicjatorem przystąpienia do konkursu była jednostka OSP Chomiąża, której dziękujemy i gratulujemy zaangażowania.

Projekt sfinansowany w ramach konkursu pn. ”Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2018″

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież