Dofinansowanie dla gminy Miękinia na żłobek

piątek, 16 marzec 2018 12:40 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

14 marca wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn na uroczystym rozstrzygnięciu konkursu w ramach Poddziałania 8.4.1 – Godzenie życia zawodowego i prywatnego, otrzymał certyfikat beneficjenta projektu ,,Dolnośląskie Żłobki”.

 

Projekt będzie realizowany w partnerstwie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego – Wydziałem Zdrowia i Promocji Województwa.

Gmina w ramach programu otrzyma 138.234,00 zł dofinansowania na bieżące utrzymanie otwieranego we wrześniu żłobka w Lutyni.

(gm) fpt. ug

 

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 22:21

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież