Dożynki gminy Malczyce w Chomiąży (zdjęcia)

niedziela, 19 sierpień 2018 11:02 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Malczyckie gminne Święto Plonów, które odbyło się wczoraj, rozpoczęła msza święta w kościele p.w. Michała Archanioła w Chomiąży.

Orszak dożynkowy, na czele którego szli przedstawiciele gminnych miejscowości udał się na miejscowy plac, gdzie odbyło się uroczyste otwarcie dożynek przez wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego.

Głos zabrali również - starosta średzki Sebastian Burdzy i burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński. 

Później rozpoczęły się występy sceniczne kapeli ludowej Polanie oraz zespołu Veegas.

Odbiło się także m.in. rozstrzygnięcie konkursów dożynkowych – o czym wkrótce, i zabawa taneczna z Live Audio.

(kb) fot. kb

Ostatnio zmieniany piątek, 24 sierpień 2018 14:58

Komentarze  

Permalink +1 Feliks
Z roku na rok coraz lepsze są te imprezy dożynkowe. Oby oprócz takich imprez radni organizowali też inne przy każdej możliwej okazji bo nie tylko pracą człowiek żyje. :lol:
2018-08-20 09:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież