Droga w Rusku odebrana po remoncie

środa, 19 wrzesień 2018 11:22
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prace remontowe rozpoczęto 17 lipca br., oficjalny odbiór drogi i oddanie do użytku miało miejsce 3 września br.

Wykonawcą inwestycji była Firma Wielobranżowa Anna Foremna mieszcząca się na ul. 1-go Maja 13/4 w Malczycach.

Prace remontowe objęły rozbiórkę istniejącej nawierzchni gruntowej, korytowanie pod jezdnię, zjazdy i skrzyżowania, wykonanie obramowania jezdni z krawężników betonowych, wykonanie podbudowy pod jezdnią oraz wykonanie nawierzchni jezdni i zjazdów z kostki betonowej.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 221 tys. zł.

(gmal) fot. ug

Komentarze  

Permalink 0 deacon86
Nowa droga,jest się z czego cieszyć,ale może ktoś powie,co z drzewami które znajdowały się w obrębie starej drogi?Kto wydał pozwolenie na ich ścięcie?(Rzekomo były połamane przez nawalnice,co jes totalną bzdurą)Kto je wyciął?Aż wkoncu kto je zabrał?Wybory samorządowe tuż,tuż pora odciąć pepowine....
2018-09-19 15:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież