Festiwalu Lata w Miękini dzień pierwszy (zdjęcia i wideo)

poniedziałek, 19 sierpień 2019 23:17 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Bogata strefa rozrywki dla młodszych i strasznych oraz sporo innych atrakcji, a przede wszystkim znanej i różnorodnej  muzyki uświetniło 10. jubileuszową edycję Festiwalu Lata w Miękini - imprezy, która od lat przyciąga ogromną rzeszę uczestników.

W sobotę 10 sierpnia, zaraz po uroczystościach dożynkowych, występy sceniczne na miękińskim stadionie rozpoczęły rodzime zespoły ludowe - Radośni z Wróblowic i Krępiczanie z Krępic.

Natomiast festiwalowe "szaleństwo" zapoczątkował znany i uznany zespół Goya, który także w Miękini udowodnił, że to co ambitne, może być piękne i pogodne, co miało odzwierciedlenie w odbiorze publiczności nagrodzonym bisem.

Kolejną gwiazdą był zespół Piersi - przesympatyczni panowie, którzy za sprawą swoich energetycznych przebojów i poczucia humoru zachęcili do dobrej zabawy. Kulminacją ich koncertu było wspólne śpiewanie z równie sympatycznymi Paniami zaproszonymi na scenę.

Tę część imprezy zwieńczył nastrojowy i pełen nietuzinkowego przekazu występ Grzegorza Hyżego. Publiczność, a przede wszystkim fani mieli możliwość zaśpiewania z artystą kilku jego znanych przebojów.

Na zakończenie odbył się widowiskowy pokaz fajerwerków, a po nim dyskoteka z niezawodnym DJ Aico.

W niedzielę zafundowano uczestnikom kolejną dawkę emocji. Ale o tym już jutro...

(rol) / fot. mw, kb i ak

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację