Festyn na powitanie lata w Żurawińcu

środa, 27 czerwiec 2018 10:46 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sołtys Żurawińca Agnieszka Kozera, waz z Radą Sołecką, przy współudziale Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini, zorganizowała imprezę plenerową "Powitanie lata".

 

Na imprezie, która odbyła się 23 czerwca frekwencja dopisała, chociaż co tu dużo mówić, jak na tę porę roku było bardzo chłodno.

- Podczas festynu na uczestników czekało wiele atrakcji: ścianka wspinaczkowa przywieziona przez OSP z Lutyni, mecz piłki siatkowej prowadzony przez pana Krzysztofa Kaczmarka, dmuchańce, gry i zabawy z licznymi nagrodami prowadzone przez panie Beatę i Emilię Pęcherek. Na wszystkich czekały smaczny poczęstunek, do późnych godzin wieczornych dyskoteka z DJ Aico - informuje Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini.

Festyn odbył się pod patronatem wójta gminy Miękinia, Jana Mariana Grzegorczyna.

(rol/sok) fot. sok

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 19:55

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież