Gdzie i kiedy zabraknie prądu?

poniedziałek, 30 lipiec 2018 17:53 Dział: Dyżury aptek / Przerwy w dostawie prądu, wody
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym tygodniu energii elektrycznej może zabraknąć na terenie powiatu średzkiego w dniach:

31 lipca w miejscowości Miękinia - w obrębie działek nr 471, 474, 475. Tego samego dnia przerw w dostawie prądu można spodziewać się także w miejscowościach: Wojczyce, Juszczyn, Kryniczno, Jugowiec, Środa Ślaska - ferma drobiu,  ul. Oławska w obrębie działek nr 24 i 19. W godzinach od 07:00 do 16:00.

1 sierpnia w miejscowościach: Lutynia ul. Konwaliowa, ul. Polna oraz w obrębie działek nr  457, 466, 465 oraz w miejscowościach: Mazurowice Kolonia, Hydrofornia, Wojczyce, Juszczyn, Kryniczno, Jugowiec, Środa Śląska - ferma drobiu, ul. Oławska obręb działek 19 i 24. W godzinach od 15:00 - 18:00. 

02 sierpnia w miejscowości Lutynia, obręb działek nr 146/4 oraz ul. Pionerów 17B. W godzinach od 07:00 do 16:00.

 (kb) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 lipiec 2018 23:20

Komentarze  

Permalink 0 Bart22
Niby kilka godzin bez prądu ale w takie upały to niewesoło mogą niektórzy mieć :-? Oby takich przerw jak najmniej chociaż z drugiej strony linie energetyczne są tak przeciążone że niech już zrobią co jest wymagane. Lepiej teraz niż nastąpi awaria w najmniej odpowiednim momencie.
2018-07-30 20:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież