Kabaretowy wieczór w GOK w Malczycach

środa, 16 styczeń 2019 14:59 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wkrótce w Malczycach wystąpi kabaret Rewers, którego członkowie z nieprzeciętną wyobraźnią artystyczną komentują sprawy społeczne i absurdy życia codziennego.

- To, plus doskonałe poczucie humoru pozwala im na niezwykłe improwizacje sceniczne, dzięki którym aplikują widzom ogromną dawkę emocji i gwarantują dobrą zabawę. Nowe teksty, energia, i nowa konfiguracja artystów kabaretowych. W programie zobaczymy m.in wyjątkowego taksówkarza, jaki ważny może być zwykły fotoradar, będzie nawet manifestacja z udziałem widzów. W programie zobaczycie Państwo również znane z telewizji skecze prezentowane wcześniej przez Kabaret Ciach wplecione w całkiem nowy, przezabawny, a momentami zwariowany program. Młodość i doświadczenie, czy to możliwe? Tak! Ale tylko w Kabarecie REWERS, jedynym takim kabarecie w Polsce! – czytamy na internetowej stronie kabaretu.

Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach 25 stycznia 2019 r. o godzinie 18:00. Bilety wstępu (w cenie 20 zł) są do nabycia w biurze GOK w godzinach 10:00-19:00. Liczba miejsc ograniczona!

(kb) / fot. oficjalna strona kabaretu 

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację