"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Kolizja dwóch samochodów w Krępicach

poniedziałek, 03 grudzień 2018 14:17
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mężczyzna w wieku 18 lat, kierujący samochodem osobowym marki Mazda, nie dostosował prędkości do warunków ruchu na łuku drogi i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem marki Renault, który prowadził 35-letni mężczyzna.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj o godzinie 13:45 w miejscowości Krępice na ul. Mrozowskiej.

- Kierujący mazdą został ukarany mandatem karnym – mówi asp. sztab Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Na miejsce wezwano również pogotowie ratunkowe, ponieważ w jednym z pojazdów przewożone były dzieci.

Policyjne statystyki

W minionym tygodniu (w dniach 26.11. - 02.12.2018 r.) policjanci z powiatu średzkiego interweniowali 107 razy. Patrol drogowy został wysłany do 16 kolizji oraz zatrzymał 2 osoby kierujące w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby na gorącym uczynku, 1 osobę zatrzymano do wytrzeźwienia oraz zatrzymano 1 osobę poszukiwaną.

(kb) / fot. OSP Miękinia

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 grudzień 2018 14:20

Komentarze  

Permalink 0 Adam
Gówniarz myśli że jak ma prawo jazdy to ma prawo [oooops]ć autem ile mu się podoba ciekaw jestem jak by zabił czy coś by to tego póstego łba mu się wbiło !!! Kretyn a policja powinna dostać mandat latem anie
2018-12-03 17:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież