"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Kolizja w Mazurowicach. Uczestnik odjechał z miejsca zdarzenia

środa, 21 listopad 2018 15:30
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci ustalili okoliczności tego zdarzenia na podstawie oświadczenia zgłaszającego, ponieważ drugi uczestnik kolizji, nie zatrzymując się, odjechał...

W miniony poniedziałek tj. 19.11.2018 r. o godzinie 19:30, na 54,4 km drogi krajowej nr 94 w miejscowości Mazurowice doszło do kolizji drogowej.

- Kierujący nieznanym pojazdem, prawdopodobnie dostawczym, jadąc w kierunku Wrocławia zjechał na przeciwległy pas i zahaczył o tył pojazdu marki Opel, którym kierował 40-letni mężczyzna. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło mu pomocy - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, asp. sztab Marta Stefanowska.

Policjanci wyjaśniają obecnie okoliczności tego zdarzenia. 

(kb) fot. kb

Komentarze  

Permalink 0 Piotrus
Przykład idzie z góry, przeczytał że tak można to zrobił tak samo tylko tutaj był ktoś ranny...
2018-11-22 09:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Paweł
Zrobił tak jak kierowca ŚKM odjechał ze zdarzenia. Dojedzie na bazę to ewentualnie powiadomi policję i dostanie pouczenie.
2018-11-21 22:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Malczyce
A gdzie sesja z Malczyc? Dlaczego nie ma relacji jak z innych gmin?
2018-11-21 17:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież