Komunikacja podmiejska dla uczniów za darmo!

środa, 22 sierpień 2018 13:20 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 1 września br. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do ukończenia 21 roku życia będą mogli korzystać z darmowej komunikacji podmiejskiej na terenie gminy Miękinia, obsługiwanej przez linie 917, 923, 937 i 938.

To efekt porozumienia pomiędzy Gminą Miękinia, a Gminą Wrocław zawartego w celu zaspokajania zbiorowych potrzeb mieszkańców Wrocławia i Gminy Miękinia w zakresie lokalnego transportu zbiorowego.

22 września 2018 r. z okazji Dnia bez Samochodu z bezpłatnej komunikacji podmiejskiej linii 917, 923, 937 i 938 będą mogli skorzystać wszyscy mieszkańcy bez względu na wiek.

 (gm) fot. pixabay

Komentarze  

Permalink 0 Bart
No i to jest bardzo dobra akcja. Oby więcej gmin między sobą tak współdziałało i ułatwiał życie ludziom. Nie mam na myśli żeby wszystko było za darmo ale trzeba propagować komunikację miejską.
2018-08-23 09:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Artek
No i brawo dla włodarzy. Czyli da się dogadać między miastami i wspomóc ludzi żeby łatwiej się żyło. Bardzo dobra inicjatywa i oby jak najwięcej takich wspólnych działań.
2018-08-22 20:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież