Kto podpalił samochody i ciągnik?

piątek, 24 sierpień 2018 13:15
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dziś wcześnie rano dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze trzech pojazdów w miejscowości Gałów w gminie Miękinia.

- Na miejscu okazało się, że dwa samochody osobowe marki Polonez Truck oraz Ciągnik Ursus C360,  wraz z przyczepką jednoosiową, są niemal doszczętnie spalone. Prawdopodobną przyczyną było podpalenie. Działania strażaków polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia, polaniu prądów wodnych w celu dogaszenia pogorzeliska.  Straty oszacowano na około 15 tys.  złotych - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej Dariusz Domaradzki.

Sprawca nie jest jeszcze znany.

(kb) fot. OSP Miękinia

Ostatnio zmieniany piątek, 24 sierpień 2018 13:25

Komentarze  

Permalink 0 Aneta
Złapią podpalacza tylko wtedy kiedy sam się wygada albo ktoś go wyda. Takie sprawy rzadko kiedy wychodzą i ciężko złapać winnego. Na pewno same się nie zapaliły ale to wiemy już.
2018-08-27 12:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jet Spółka Z Ogranic
A może to "mądry"synek podpalił????narkotyki robią dziurę w mózgu
2018-08-25 08:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 brak słów
daruj sobie bo żenada ten wpis
2018-08-25 13:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jet Spółka Z Ogranic
Przepraszam temu Panu to alkohol mózg zeżarł
2018-08-25 16:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Ramzes
Widzę że ktoś komuś podpadł i teraz ma spalone pojazdy. Ciekawe czy to podpalacz czy też jakieś porachunki między ludźmi. Czekamy na ustalenia policji bo sprawa jest podejrzana.
2018-08-24 21:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Vario
Policja powinna bardzo szczegółowo sprawdzić czy te podpalenia nie były powiązane z innymi wypadkami w okolicy. Ktoś się albo bardzo lubi bawić ogniem albo nie lubi właścicieli spalonych pojazdów.
2018-08-24 18:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież