Mecz przyjaźni w Komornikach

wtorek, 24 lipiec 2018 12:17 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W minioną niedzielę na boisku w Komornikach odbył się II Memoriał im. Dariusza Szewczyka. 

- Na naszym obiekcie odbył się II Memoriał Darka Szewczyka, na którym wspólnie z Rodziną Darka, jego przyjaciółmi z boiska, znajomymi z "podwórka" oraz naszą drużyną rozegraliśmy mecz przyjaźni...

Spotkanie trwało 3x25 minut i było to niezłe widowisko dzięki temu, że w składzie gości z Polonii Środa Śląska grało wielu dawnych i obecnie grających "ligowców", a również i nasza ekipa "uraczyła" nas kilkoma ładnymi akcjami... Ale nie o wynik tutaj chodziło, a o klimat jaki towarzyszył temu spotkaniu. Chcieliśmy, aby to spotkanie było symbolem jedności naszej wspólnej piłkarskiej wielkiej Rodziny, do której należymy wszyscy, do której należał też Darek...

Mecz zakończył się wynikiem 3:6 dla gości, bramki dla naszej drużyny strzelili: Jarzemski (2) oraz Pasiek. Po meczu na uczestników czekały pamiątkowe medale ufundowane przez nasz klub we współpracy z Radą Miejsko-Gminną Zrzeszenia LZS oraz Polonią Środa Śląska, a także specjalny prezent od prezesa Polonii dla syna Darka - Ksawerego - koszulka z logami obydwu grających klubów oraz kiełbaska z rusztu i piwko ufundowane przez Żonę Darka - Anitę.

Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie na Memoriał (Rodzinie Darka, jego przyjaciołom, zawodnikom, p. burmistrzowi Rucińskiemu, p. Radnemu Finkowi, p. Gruszczyńskiemu, p. Marcinkowskiemu) i tak jak sobie obiecałem, postaram się go powtarzać co rok... - poinformował po meczu organizator Rafael Gadzała, sołtys Komornik.

(red) fot. kb

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 24 lipiec 2018 12:20

Komentarze  

Permalink 0 Bart22
Ja nie będę ukrywał że wolę oglądać takie mecze niż to denerwować się występami naszych orłów. Więcej zaangażowania wykazują gracze na takich memoriałach niż pseudo zawodowcy którzy ośmieszają nas w świecie! Oby za rok udało się powtórzyć imprezę.
2018-07-30 20:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież