Mrozów po wojnie - wystawa fotograficzna

środa, 20 czerwiec 2018 14:53 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bibliotekę w Mrozowie w gminie Miękinia dekoruje obecnie wystawa zdjęć przedstawiających wieś od 1945 roku.

 

- Autorami pomysłu są panowie: Roman Bychawski i Zbigniew Dżus, wszystkie rekonstrukcje zdjęć i dokumentów oraz opisy wykonał Pan Bychawski. Opracowanie i projekt graficzny jest dziełem pana Zbigniewa Pilcha - czytamy na oficjalnej ośrodka kultury w Miękini.

Jest to już ostatni etap wystawy, który został zaprezentowany 18 czerwca, a każdy kto nie mógł być tego dnia na wydarzeniu, ma możliwość obejrzenia zdjęć jeszcze przez wakacje.

(sok/kb) fot. sok

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 02:20

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież