Odnowa placu zabaw i zagospodarowanie skweru w Gałowie

piątek, 28 wrzesień 2018 10:31
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach tegorocznej edycji Odnowy Wsi Dolnośląskiej, gmina Miękinia pozyskała dofinansowanie na odnowę placu zabaw i zagospodarowanie skweru w Gałowie.

Kwotę 25 tys. zł dofinansowania Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyznał gminie Miękinia 20 września. Tym samym podjęte już przez gminę działania na rzecz odnowy miejsca rekreacji w Gałowie, zostaną wsparte ze środków Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

(gm) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany piątek, 28 wrzesień 2018 10:48

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież