Ponad 11 tysięcy złotych zebrano w Wilkszynie!

poniedziałek, 14 styczeń 2019 12:30 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Akcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wilkszynie zgromadziła spore grono zainteresowanych wsparciem zbiórki i motoryzacją. Na spotkanie z żużlowcem Maciejem Magic Janowskim sala świetlicy wiejskiej pękała w szwach.

Od rana wolontariusze zapraszali do świetlicy wiejskiej, gdzie na uczestników czekała m.in. nieodpłatna możliwość przebadania słuchu, malowanie twarzy oraz poczęstunek i oczywiście licytacje. 

Mieszkańcy chętnie uczestniczyli w wydarzeniu, czego dowodem jest zebrana pokaźna suma. 11.228,98 zł - tyle udało się właśnie zebrać w Wilkszynie. Gratulujemy! Tym bardziej, że sztab w tej miejscowości powołano po raz pierwszy.

(kb) / fot. Sztab WOŚP Wilkszyn

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2019 12:43

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież