Przedstawienie jasełkowe w szkole w Malczycach

czwartek, 20 grudzień 2018 11:34 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj uczniowie Szkoły Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach, wspólnie z nauczycielami, przygotowali przedstawienie jasełkowe. 

Zaproszono na nie przedstawicieli gminy, rodziców oraz wszystkich chętnych obejrzeć występy najmłodszych.

Podczas spotkania odbywała się również sprzedaż dekoracji świątecznych oraz ciast, a zebrane pieniądze zostaną przekazane na cel charytatywny, dla ucznia szkoły. Na obecną chwilę uzbierano  około 3 tys. złotych. Gratulujemy organizatorom!

(kb) / fot. kb

Komentarze  

Permalink +1 mama
wspaniale dzieciaczki stanęły na wysokości zadania jestem dumna ze swojej pociechy i wszystkich innych
2018-12-20 15:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież