Przerwa w dostawie wody na terenie gminy Kostomłoty

piątek, 28 wrzesień 2018 12:13
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zakład Gospodarki Komunalnej w Kostomłotach informuje odbiorców wody w miejscowościach: Wilków Średzki, Świdnica Polska, Czechy, Chmielów, Samsonowice, Sikorzyce, Sobkowice, Wnorów, Lisowice,

że 1 października 2018 r. , planowana jest przerwa w dostawie wody w godzinach 08:00 - 15:00. Przerwa spowodowana będzie wykonywaniem prac w ramach realizacji inwestycji polegających na rozbudowie stacji uzdatnia wody w miejscowości Wilków Średzki. 

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy mieszkańców. 

(zgk)

Komentarze  

Permalink 0 Krystian
Witam dzisiaj nagle przestała lecieć woda !!! Wczoraj miała być przerwa której nie było w Wilkowie Średzkim , dzisiaj zero informacji szlak by trafil ta gmine!
2018-10-02 11:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Sandy
Teraz też nie ma wody! 28.09.2018 r.
2018-09-28 22:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież