Przerwy w dostawie energii elektrycznej w naszym powiecie

piątek, 28 grudzień 2018 16:00 Dział: Dyżury aptek / Przerwy w dostawie prądu, wody
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W pierwszych dniach nowego roku 2019 możemy spodziewać się przerw w dostawie prądu. Kiedy i gdzie?

02.01.2019 r. w godzinach 07:00-16:00 w miejscowości Wilkszyn: ul. Boczna, Wichrowa, Wspólna i wszystkie do nich przyległe. Tego samego dnia w godzinach 07:00-13:00 w miejscowościach: Brzezina, Brzezinka Średzka oraz Pisarzowice.

(kb)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 28 grudzień 2018 16:24

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież