Rusza program Malczyckiej Karty Dużej Rodziny!

środa, 01 sierpień 2018 16:46 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z inicjatywy wójta gminy Malczyce, od 1 sierpnia 2018 r. na terenie naszej gminy w wybranych punktach można korzystać z „Malczyckiej Karty Dużej Rodziny”.

Gminny program dla rodzin wielodzietnych został przyjęty 19 czerwca Uchwałą nr L/277/2018.

Nasz samorząd oraz nasi Partnerzy, przedsiębiorcy z terenu Gminy Malczyce przygotowali wspólnie ofertę dla posiadaczy KDR. Chcemy wesprzeć wielodzietne rodziny i dać im możliwość korzystania z ulg na terenie naszej gminy.

Osobami uprawnionymi do korzystania z Programu są osoby zamieszkujące na terenie Gminy Malczyce, którym przysługuje prawo do posiadania Karty Dużej Rodziny przyznanej na podstawie ustawy o Karcie Dużej Rodziny. Identyfikatorem Gminy Malczyce są początkowe cyfry: 0218022.

Posiadacze karty uprawnieni są do:

1) częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości 96 zł rocznie,

2) dostępu do oferty Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach z zastosowaniem 50% zniżki na odpłatne zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Malczycach za jedno dziecko, przy kolejnych dzieciach z danej rodziny nieodpłatne,

3) zniżki na usługi realizowane przez Malczyckie Usługi Komunalne w wysokości 5% zniżki na usługi sprzętowe do kwoty 2.000 zł netto, 10% zniżki na usługi sprzętowe powyżej kwoty 2.000 zł netto, z wyłączeniem tych usług, których regulacja przewidziana jest uchwałą rady gminy lub ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków,

4) 5% zniżki na prywatne badania laboratoryjne realizowane w SP ZOZ w Malczycach,

5) ulg, rabatów, upustów oferowanych przez firmy partnerskie. 

Partnerzy „Malczyckiej Karty Dużej Rodziny”:

Sklep SASANKA Marek Wieczorek, ul. 1-go Maja 27A, Malczyce, 10% rabatu na artykuły dziecięce – nowe

ROMEX Grzegorz Romaniuk, ul. 1-go Maja 47, Malczyce, rabat 5% na cały asortyment

ABC sklep spożywczo-przemysłowy, Janina Sember, ul. 1-go Maja 38, Malczyce,
5% rabatu na cały asortyment wyłączając wyroby tytoniowe, alkoholowe oraz doładowania telefoniczne,

Lewiatan sklep spożywczo-przemysłowy, Jerzy Gancarz,ul. Mickiewicza 1, Malczyce, 5% rabatu na cały asortyment wyłączając wyroby tytoniowe, alkoholowe oraz doładowania telefoniczne,

PRYMUS, sklep z art. papierniczymi, ul. 1-go Maja 30, Malczyce, 5% rabatu na cały asortyment wyłączając gry lotto, wyroby tytoniowe oraz doładowania telefoniczne,

Sklep mięsny, Gabriel Dzierbicki, ul. Mickiewicza 4, Malczyce, rabat 5% na cały asortyment,

FARM-BUD, Dominika Biedka, ul.1-go Maja 33, Malczyce, 5% rabatu na artykuły budowlane i techniczne z wyłączeniem opału węglowego, kruszywa, piasku i kamieni ogrodowych.

Dziękujemy naszym Partnerom, którzy zaangażowali się w akcję. Zachęcamy również kolejnych do włączenia się w inicjatywę.

Gmina Malczyce

 

Ostatnio zmieniany środa, 01 sierpień 2018 19:43

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież