Trwa remont miękińskiej remizy strażackiej

środa, 05 wrzesień 2018 14:51 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa remont remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Miękini. Prace zostały podzielone na dwa etapy.

W pierwszej kolejności wykonana zostanie posadzka żywiczna, która dobrze zabezpiecza betonowe podłoże, a przy tym jest trwała i odporna na zabrudzenia.

Zostaną podjęte prace związane z naprawieniem uszkodzonych tynków oraz malowaniem ścian w dużym garażu. Koszt robót wyniesie ponad 37 000,00 zł, z czego 7565,00 zł stanowi dotacja z Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego natomiast pozostała część wydatków zostanie sfinansowana z budżetu gminy Miękinia.

Realizacja zadania wpłynie na poprawę standardu, wizerunku, a także funkcjonalności budynku.

(gm) fot. ug

Komentarze  

Permalink +1 Zenek
No i bardzo dobrze że ten remont się odbył bo warunki muszą chłopaki mieć do pracy. Nie może być tak że ani sprzętu anie zaplecza jeśli mają wykonywać swoją pracę.
2018-09-06 08:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież