Trwają "Wakacje z duchami" w Wojnowicach

wtorek, 10 lipiec 2018 17:49 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

9 lipca odbył się pierwszy dzień "Wakacji z duchami" w zamku na wodzie w Wojnowicach. Na początku spotkania wszyscy uczestnicy zapoznali się ze sobą, rozmawiali o swoich zainteresowaniach i planach.

 

Grali w piłkę i wzięli udział w wielu zabawach. Rysowali także zwierzęta, a wszystko w murach starego zamku, gdzie odrobinę czuć było klimat grozy.

Impreza "Wakacje z duchami" trwać będzie jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie. 

(ml) fot. Wakacje z duchami/ Facebook

Ostatnio zmieniany środa, 25 lipiec 2018 13:32

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież