Usuwanie azbestu zakończone

czwartek, 23 sierpień 2018 19:33 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 25 czerwca do 6 sierpnia br. na terenie gminy Malczyce wykonywane zostały prace związane z usunięciem wyrobów zawierających azbest.

Wartość zadania wyniosła 31 462,88 zł z czego 26 743,44 zł zostanie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Dzięki pomocy WFOŚiGW we Wrocławiu usunięto 72,09 Mg wyrobów azbestowych, co stanowi ponad 24% wyrobów zawiewających azbest zinwentaryzowanych na terenie gminy Malczyce.

Już teraz, zapraszamy do składania deklaracji wyrażających chęć przystąpienia do programu w 2019 roku.

(gmal) fot. ug

Komentarze  

Permalink 0 Irek
Ja bym raczej twierdził że roboty jest od groma. Azbestu w okolicy jest mnóstwo więc pracy jeszcze mamy. Szybko sie tego nie pozbedziemy bo w Polsce masa jest.
2018-08-24 23:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Franek
A ja myślałem że azbest zniknął z naszego krajobrazu a tu takie informacje. Nie zdajemy sobie sprawy ile tego syfu jeszcze zostało w naszym otoczeniu. Niech gmina pozbywa się tego jak tylko może.
2018-08-24 00:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 error
To nie powinno być na jakieś wnioski usuwane tylko z przymusu. Mój sąsiad ma na komórce , a pisać nie wiem czy umie i sam tego nie zrobi, a tak jakby było pod karą to by nie truł siebie i innych!!
2018-08-23 21:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Robo
Popieram że powinno być usuwane bez żadnych wniosków bo to cholerstwo nas szybciej wytruje niż smog. Dobrze że gmina stara się pozbyć tego dziadostwa z otoczenia. Im szybciej tym lepiej.
2018-08-23 23:37 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież