W gminie Miękinia trwają remonty świetlic

środa, 22 sierpień 2018 12:57 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W gminie Miękinia "bum" inwestycyjny trwa w najlepsze. Niedługo nastąpi oficjalne otwarcie nowych szkół w Lutyni i Pisarzowicach oraz boiska typu Orlik w Miękini.

- Obecnie rozpoczęła się przebudowa dachu budynku świetlicy w Zaborze Wielkim, gdzie zostanie wzmocniona konstrukcja i częściowo wymieniona więźba dachowa. Z kolei świetlica w Białkowie ma już nową, panelową podłogę - informuje wójt, Jan Marian Grzegorczyn.

To oczywiście tylko wybrane inwestycje, które są obecnie realizowane na terenie gminy. O kolejnych będziemy informować na bieżąco.

(red) fot. gm

Ostatnio zmieniany środa, 22 sierpień 2018 13:03

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Wszystko pięknie i ładnie robione szkoda tylko że pod kampanie wyborczą. Kiedy w końcu włodarze będą tak energicznie pracować od początku do końca kadencji?! Co kilka lat ta sama szopka wyborcza

This comment was minimized by the moderator on the site

Bardzo dobrze że inwestycje idą pełną parą tylko dlaczego akurat przed wyborami? Czy nie można zrobić tego wcześniej podczas zarządzania gminą?! Co kilka lat ta sama szopka czyli tuż przed wyborami wszystko jest robione na hura bo wybory.

This comment was minimized by the moderator on the site

Tu nie masz racji bo akurat w Miękini inwestycje są od lat. Widać że nie wiesz co piszesz. :-|

This comment was minimized by the moderator on the site

Tak inwestycje są ale od lat dziwnym trafem zawsze kumulują się przed wyborami! Dla mnie to normalne podejście bo każdy z włodarzy tak robi więc na nic twoja obrona obecnie zarządzających kolego.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację