W gminie Miękinia trwają remonty świetlic

środa, 22 sierpień 2018 12:57 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W gminie Miękinia "bum" inwestycyjny trwa w najlepsze. Niedługo nastąpi oficjalne otwarcie nowych szkół w Lutyni i Pisarzowicach oraz boiska typu Orlik w Miękini.

- Obecnie rozpoczęła się przebudowa dachu budynku świetlicy w Zaborze Wielkim, gdzie zostanie wzmocniona konstrukcja i częściowo wymieniona więźba dachowa. Z kolei świetlica w Białkowie ma już nową, panelową podłogę - informuje wójt, Jan Marian Grzegorczyn.

To oczywiście tylko wybrane inwestycje, które są obecnie realizowane na terenie gminy. O kolejnych będziemy informować na bieżąco.

(red) fot. gm

Ostatnio zmieniany środa, 22 sierpień 2018 13:03

Komentarze  

Permalink 0 Bart
Wszystko pięknie i ładnie robione szkoda tylko że pod kampanie wyborczą. Kiedy w końcu włodarze będą tak energicznie pracować od początku do końca kadencji?! Co kilka lat ta sama szopka wyborcza :o
2018-08-22 22:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Artek
Bardzo dobrze że inwestycje idą pełną parą tylko dlaczego akurat przed wyborami? Czy nie można zrobić tego wcześniej podczas zarządzania gminą?! Co kilka lat ta sama szopka czyli tuż przed wyborami wszystko jest robione na hura bo wybory.
2018-08-22 20:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 jan
Tu nie masz racji bo akurat w Miękini inwestycje są od lat. Widać że nie wiesz co piszesz. :-|
2018-08-23 09:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Artek
Tak inwestycje są ale od lat dziwnym trafem zawsze kumulują się przed wyborami! Dla mnie to normalne podejście bo każdy z włodarzy tak robi więc na nic twoja obrona obecnie zarządzających kolego.
2018-08-23 09:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież