Wkrótce remont drogi w Rusku

czwartek, 26 lipiec 2018 17:34 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

23 lipca wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski podpisał umowę z wykonawcą inwestycji, którą została Firma Wielobranżowa Anna Foremna.

W najbliższych dniach rozpocznie się remont drogi gminnej w miejscowości Rusko, przy remizie OSP oraz kościele pw. św. Józefa Robotnika.

Remont drogi obejmuje działki nr 366, 370, 116/16, 371, a łączna długość nowej nawierzchni z kostki brukowej wyniesie 0,256 km.

Koszt zadania to 221 tys. zł i zostanie pokryty z budżetu gminy Malczyce.

Prace mają potrwać do końca sierpnia br.

(gmal) fot. ug

Komentarze  

Permalink +3 Jan
A mnie nurtuje tylko jedno pytanie jak to jest ze wszystkie przetargi związane z drogami i chodnikami robi firma W.Foremnego a nie żadnej A.foremnej ona nawet nie wie jak cegła wygląda pozatym to dobry ziomal wójta. Sprawę trzeba poruszyć w CBA aby prześwietlili przetargi.
2018-07-28 18:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 Inny
Inwestycja stulecia w Rusku! niecałe 300m drogi. Koń by się uśmiał. A gdzie obiecana świetlica???!!! No i wykonawca - oczywiście widze NAJLEPSZY (koleżka)
2018-07-27 07:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -5 Bartolomeo23
Sprawa pierwsza ważne że w ogóle coś zaczęto a po drugie wkrótce wybory i jak komuś ktoś nie odpowiada to głosować na konkurenta. Marudzić to każdy umie a jak są wybory to frekwencja nędzna.
2018-07-27 19:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 ron
aktywna bardzo ta gmina w roku wyborczym :zzz
2018-07-26 19:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież