Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu w Malczycach

piątek, 24 sierpień 2018 11:11 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dyrektor Przedszkola zaprasza nowo przyjęte dzieci z rodzicami na zajęcia adaptacyjne w Publicznym Przedszkolu w Malczycach.

Zajęcia odbędą się w dniach  27- 29 sierpnia br. w godzinach od 9:30-11:00

Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego dla dzieci.

Dyrektor

Komentarze  

Permalink +1 Zoska
No i co w tym dziwnego skoro każde cywilizowane przedszkole robi tak dni? Widocznie mamy normalnych ogarniętych nauczycieli którzy wiedzą ja się zajmować maluchami.
2018-08-24 23:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Ramzes
Takie zajęcia to świetna sprawa bo mają szanse się poznać zarówno dzieci jak i nauczyciele z rodzicami. Poza tym oswoją się już trochę bo to będzie dla nich nowa i stresująca sytuacja.
2018-08-24 21:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Rutek
No i to mi się podoba widać że kadra nauczycielska zna się na rzeczy. Dzieci będą miały czas na oswojenie się z nową sytuacją. Bardzo dobra decyzja i na pewno się to opłaci. Rodziców zachęcam do uczestnictwa.
2018-08-24 20:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież