Znamy zwycięzcę mistrzostw powiatu dzieci i młodzieży!

wtorek, 03 wrzesień 2019 14:52 Dział: Sport
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas wakacji odbyły się eliminacje, które pozwoliły wyłonić najlepszych reprezentantów danej gminy po to, by podczas finału poznać najlepszą drużynę.

W I Mistrzostw Powiatu Średzkiego Dzieci i  Młodzieży w Sześcioboju gminę Środa Śląska reprezentowało sołectwo Bukówek, gminę Malczyce sołectwo Wilczków, gminę Miękinia sołectwo Wilkszyn, gminę Kostomłoty sołectwo Osiek, gminę Udanin sołectwo Różana.

31 sierpnia uczestnicy mistrzostw zakończyli wakacje spotykając się na średzkim Orliku, gdzie przystąpili do konkurencji. W przerwach znalazł się czas na chwilę zabawy na dmuchanych zamkach, ochłodę pod kurtyną wodną oraz nabrania sił i ugaszenia pragnienia przygotowanych na ten dzień pełnych witamin owocowych przekąsek. 

Zawodnicy z dużym zaangażowaniem wykonywali każde zadanie. Jednak w zaciętej i wyrównanej walce należało wyłonić najlepszych. Warto tutaj nadmienić, że brawa należą się każdej z drużyn, także tym które przystąpiły do wcześniejszych rozgrywek.

- I Mistrzostwa Powiatu Średzkiego Dzieci i Młodzieży w Sześcioboju, uważam za zakończone. Serdecznie dziękuję za chęć udziału i cóż, być może do zobaczenia za rok – podziękowała koordynatora zwodów Ewa Sikora, pracownica średzkiego starostwa.

WYNIKI:

I miejsce – WILKSZYN (gmina Miękinia)

II miejsce – RÓŻANA (gmina Udanin)

III miejsce - BUKÓWEK (gmina Środa Śląska)

IV miejsce – OSIEK (gmina Kostomłoty)

V miejsce – WILCZKÓW (gmina Malczyce)

Przedstawiciele drużyn odebrali puchary oraz nagrody rzeczowe, które wręczał, kibicujący od początku rozgrywek swojej drużynie, wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski.

(kb) / fot. kb

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację