sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 7737 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Środa Śląska

Burmistrz proponuje, starosta z wójtami nie przyjmują zasad solidaryzmu w powiatowym projekcie drogowym

Na styczniowej nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Środzie Śl. radni na wniosek burmistrza uchwalili pomoc finansową dl... Czytaj więcej..

Miękinia

Złodziej z powiatu świdnickiego grasował na terenie gminy Miękinia

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elementów ogrodzenia z terenu dawnej fabryki słodyczy na terenie gminy Miękinia.... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Powiatowy program drogowy bez współpracy z Burmistrzem Adamem Rucińskim

Powiat Średzki wraz z wójtami zadecydował o wykluczeniu z partnerstwa Gminy Środa Śląska w projekcie drogowym dofinansow... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Zmiany w ustawie Prawo o ruchu drogowym

Już w poniedziałek 31 stycznia wejdą w życie zmiany w ustawie Prawo o ruchu drogowym. Kierowcy i właściciele pojazdów mo... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Do 31 stycznia PIT-11 można przesyłać wyłącznie w najnowszej wersji

Do końca stycznia 2022 r. PIT-11 będzie można wysyłać drogą elektroniczną tylko w najnowszej wersji formularza – czyli 2... Czytaj więcej..

Udanin

Nabór na stanowisko Zastępcy Skarbnika – głównego księgowego

Wójt Gminy Udanin ogłasza nabór na stanowisko Zastępcy Skarbnika – głównego księgowego Urzędu Gminy Udanin. Ogłoszeni... Czytaj więcej..

Środa Śląska

ZAGRAJCIE Z NAMI W 30. FINALE WOŚP! Sztab DK Środa Śląska i Wilkszyn RAZEM dla WOŚP

Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej z 23 świetlicami wiejskimi oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbl... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Nowa kadencja Powiatowej Rady Rynku Pracy

Cztery lata trwa kadencja Powiatowej Rady Rynku Pracy. Dzisiaj w starostwie ukonstytuowała się rada kadencji 2022-2026. ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Podopieczni Dziennego Domu Seniora dziękują za książki

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Środzie Śląskiej Joanna Sadowska oraz Kierownik Dziennego Domu „Senior+” J... Czytaj więcej..

Sport

Piotr Samiec-Talar teraz strzela bramki dla Śląska!

Styczeń to zawsze miesiąc, w którym kluby piłkarskie finalizują okres przygotowawczy przed rundą jesienną. Tak jest i... Czytaj więcej..

Miękinia

Miękińscy policjanci spotkali się z uczniami

Policjanci z Posterunku Policji w Miękini, jeszcze przed feriami przeprowadzili cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą na te... Czytaj więcej..

Malczyce

30. Finał WOŚP w Malczycach

Tak jak w całym kraju również w Malczycach w najbliższą niedzielę zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.  WOŚP-ow... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Policjanci z grupy SPEED kolejny raz ścigali piratów drogowych

Policjanci z dolnośląskiej grupy SPEED kolejny raz dyscyplinowali najniebezpieczniejszych piratów drogowych, którzy lekc... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Nowa metoda oszustów! Do niecnych celów wykorzystują pandemię Covid-19!

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. ... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Zaliczki na podatek dochodowy, pobierane przez płatników po 8 stycznia 2022 r.

Zaliczki na podatek dochodowy, pobierane przez płatników po 8 stycznia 2022 r., powinny być obliczane w sposób opisany w... Czytaj więcej..

Środa Śląska

LIII Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej (na żywo)

Planowany porządek obrad: 1. Otwarcie sesji. 2. Ustalenie porządku obrad. 3. Usprawiedliwienia radnych. 4. Podjęcie u... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Muzeum, powiatowe centrum kultury i powiat razem dla WOŚP!

Zbliża się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzeum Regionalne, Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej o... Czytaj więcej..

Sport

Niewielka porażka Polonii w pierwszym sparingu

W sobotę 22 stycznia w pierwszym kontrolnym meczu w przerwie zimowej Polonia Środa Śląska podjęła na własnym boisku IV-l... Czytaj więcej..

Miękinia

Gmina Miękinia: Dotacje do wymiany kotłów

W gminie Miękinia funkcjonuje program dofinansowania do wymiany źródeł ogrzewania. W 2021 roku udzielono 96 dotacji na ł... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Praca w Średzkim Centrum Zdrowia

Średzkie Centrum Zdrowia SPZOZ w Środzie Śląskiej poszukuje pracowników na wolne stanowiska pracy tj.: 1. Koordynat... Czytaj więcej..

Najnowsze komentarze:
  • RWM powiedział(a) Więcej
    Panowie-proponuję wziąć flaszeczkę  a jak mało to dwie ,usiąść w spokojnym miejscu i dogadać się jak chłop z chłopem. 7 minut temu.
  • Kristof powiedział(a) Więcej
    Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. 19 minut temu.
  • wolontariusz powiedział(a) Więcej
    Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... godzinę temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …