sobota 20.08.2022

Imieniny: Bernarda Samuela

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 8788 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Środa Śląska

Święto Wojska Polskiego w Środzie Śląskiej

15 sierpnia w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła i na Rynku Dolnym uroczyście uczczono Święto Wojska Polskiego z udziałe... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Konsultacje społeczne płatnej strefy parkowania w mieście powiatowym Środa Śląska

Informacje nt. konsultacji znajdują się pod linkiem: https://srodaslaska.pl/wp-content/uploads/2022/08/Konsultacje.pdf ... Czytaj więcej..

Sport

Piłkarski rozkład jazdy [20-21 sierpnia]

W drugiej kolejce sezonu 2022/2023 na boiska wybiegną zawodnicy IV ligi, okręgówki, a także wrocławskiej i legnickiej A-... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

WSTĄP DO POLICJI! Rekrutacja trwa

Jeśli chcesz mieć stabilną pracę – wstąp w nasze szeregi! Policjant to trudny zawód, ale także wyjątkowe powołanie i szl... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Wkrótce średzcy policjanci przeprowadzą działania kontrolne pn. Trzeźwy poranek

W niedzielę na drogach powiatu średzkiego mundurowi przeprowadzą wzmożone kontrole trzeźwości kierowców w ramach akcji „... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wyjazd integracyjny

Już wkrótce rusza kolejny wyjazd integracyjny organizowany przez Oratorium im. św. Jana Bosko w Środzie Śląskiej. Projek... Czytaj więcej..


Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwy w dostawie prądu na terenie powiatu średzkiego (19-22.08.2022)

Gdzie w najbliższych dniach zaplanowano przerwy w dostawie energii elektrycznej? Oto wykaz miejscowości w powiecie śr... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Samorząd województwa: Szeroka współpraca kluczowa dla ratowania Odry

Samorząd Województwa Dolnośląskiego razem z regionami nadodrzańskimi, naukowcami, Polskim Związkiem Wędkarskim oraz orga... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Spadek ciśnienia wody na terenie gminy Środa Śląska (18.08.2022)

Średzka Woda sp. z o. o. informuje, że z powodu awarii na magistrali wodociągowej, w dniu 18 sierpnia 2022 r. do godziny... Czytaj więcej..

Sport

Odra Malczyce zaprasza na mecz!

LKS Odra Malczyce zaprasza kibiców na pierwsze w tym sezonie spotkanie rozgrywane na własnym stadionie. Już w sobotę mal... Czytaj więcej..

Malczyce

Groźny wypadek na DK94 w Wilczkowie! [zdjęcia]

Średzcy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj (16.08.2022) około godziny 17.20 na ... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Policjanci monitorują sytuację na Odrze

W związku z zanieczyszczeniem Odry, średzcy policjanci wraz z innymi służbami i instytucjami, monitorują sytuację wzdłuż... Czytaj więcej..

Miękinia

Święto plonów w Czernej [zdjęcia]

W minioną niedzielę w Czernej (gmina Miękinia) odbyło się coroczne święto plonów. W wydarzeniu uczestniczyli mieszkańcy ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Średzka biblioteka zaprasza: Przyłącz się do akcji Narodowego Czytania!

Wszystkich miłośników polskiej literatury zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznym Narodowym Czytaniu, którego lektur... Czytaj więcej..


Miękinia

Do ponad 200 uczniów z terenu gminy Miękinia trafi sprzęt komputerowy

16 sierpnia, wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn w towarzystwie posła na Sejm RP Pawła Hreniaka, wziął udział w p... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Na Kasztanowej powstanie nowy inkubator przedsiębiorczości. Sprawdź dla jakich firm

Nowoczesna przestrzeń do kreatywnej pracy oraz specjalistyczny sprzęt – na to będą mogły liczyć firmy z branży technolog... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Kolonie w górskim klimacie

Podczas wyjazdu organizowanego przez średzkie Oratorium dzieci mogły wspólnie spędzić czas, wędrować po górach oraz brać... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego w Środzie Śląskiej [wideo i zdjęcia]

Tegoroczne obchody Święta Wojska Polskiego w Środzie Śląskiej, które uświetniła obecność 10. Wrocławskiego Pułku Dowodze... Czytaj więcej..

 • S. powiedział(a) Więcej
  Przytocze cytat dotyczacy komentarzy"Polska piekny Kran,tylko ludzie ku...wy" 21 minut temu.
 • obywatel miasta powiedział(a) Więcej
  ŚŚ to jak ćwierć ćwierci mojej dzielnicy we Wrocławiu , TY MIASTOWY JESTEŚ .

  7 godzin temu.
 • obywatel miasta powiedział(a) Więcej
  Zamieszkałem gdzieś w okolicy i to co widuję na tutejszych drogach przeraża . Tu się jeździ jak po swojej stodole . Sforki... 7 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…