poniedziałek 27.09.2021

Imieniny: Damiana Amadeusza

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 7039 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Praca

Praca dla Magazyniera – Operatora Wózka Widłowego w voestalpine Rotec

voestalpine Rotec Sp. z o. o. to część austriackiego koncernu, który specjalizuje się w produkcji i obróbce wysokiej jak... Czytaj więcej..

Praca

Praca dla operatora produkcji, elektromechanika i mechanika

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Wskutek dynamicznego rozwoju, dział... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Obóz i półkolonie z Polonią ze wsparciem Gminy Środa Śląska

W dniach 31.07-10.08.2021 r. w Łebie odbył się obóz sportowo - rekreacyjny z elementami profilaktyki, zorganizowany prze... Czytaj więcej..

Sport

Piłkarski rozkład jazdy [25-26 września]

W najbliższy weekend lokalni kibice będą mieli do wyboru 28 spotkań z udziałem drużyn z terenu powiatu. Poniżej prezentu... Czytaj więcej..

Udanin

Jesienna edycja międzypowiatowego turnieju piłkarskiego w Udaninie

24 września odbył się kolejny Międzypowiatowy Turnieju w Piłkę Nożną Dziewcząt i Chłopców „Moje Boisko Orlik – Udanin 20... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Seniorzy w Centrum Historii Zajezdnia

Dzienny Dom „Senior+” w Środzie Śląskiej 7 września zorganizował wyjazd do Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Wyja... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

GIS ostrzega przed fałszywymi SMS-ami ws. kwarantanny

Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed fałszywymi SMS-ami od nadawcy „Kwarantanna". Jak informuje, jest to próba wyłu... Czytaj więcej..

Malczyce

Dzielnicowi z Malczyc znaleźli w mieszkaniu młodego mężczyzny kilka porcji marihuany

Zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii usłyszał 22-letni mieszkaniec gminy Malczyce, który w swoim pokoju przecho... Czytaj więcej..

Sport

Reprezentacja Środy Śląskiej w finałach Piłki Ręcznej Na Orliku

W czwartek 23 września w Łagiewnikach odbyły się Finały Wojewódzkie Piłki Ręcznej Na Orliku. Nasz rejon reprezentowały d... Czytaj więcej..

Środa Śląska

W poszukiwaniu jesieni

"Liście się złocą w całym lesie,to znak właśnie, że już jesień.Lasem, łąką, polemchodzi ze złocistym parasolem" 23 wr Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Policjanci zatrzymali kilku pijanych kierowców. Rekordzista miał ponad 2 promile

W minionym tygodniu średzcy policjanci zatrzymali 8 kierujących samochodami, ciągnikiem rolniczym oraz rowerami, którzy ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Światowy Dzień Sybiraka

17 września w Środzie Śląskiej uroczyście obchodzono Światowy Dzień Sybiraka. W kościele pw. Podwyższenia Krzyża Święteg... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Stosy gabarytów wyrzucanych po terminie szpecą miasto

Mimo wielokrotnych apeli średzkiego magistratu, mieszkańcy nadal podstawiają gabaryty niezgodnie z harmonogramem Chemeko... Czytaj więcej..

Kostomłoty

Na pikniku w Piersnie zbierano pieniądze dla pogorzelców ze Środy Śląskiej

W ubiegłą sobotę w Piersnie odbył się piknik charytatywny, w trakcie którego zbierano pieniądze dla państwa Kogutków. Ic... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Powiatowe inwestycje drogowe zgodnie z planem

Rozpoczęły się prace remontowe na kolejnych powiatowych drogach. Dzisiaj na drodze nr 2055D Wilkostów - Czerna wykona... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Dzielnicowy - policjant pierwszego kontaktu

Policjant pierwszego kontaktu - tak przyjęło się mówić o dzielnicowych, którzy są najważniejszym ogniwem łączącym Policj... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwa w dostawie wody na ul. Kopyczynieckiej w Szczepanowie

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w dniu 23 września 2021 r... Czytaj więcej..

Udanin

Dodatkowe zajęcia dla uczniów w szkołach w Gminie Udanin

Mając na uwadze ograniczenia w realizacji programów nauczania w ubiegłym roku szkolnym 2020/2021 spowodowane pandemią, M... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Najlepsza koncepcja osiedla na Winnej Górze w Środzie Śląskiej nagrodzona

Pracownia architektoniczna Chmielewski + Partners opracowała najlepszą koncepcję osiedla „Miasteczko Winna Góra” w Środz... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Plac rekreacyjny w Michałowie z inicjatywy mieszkańców

W Michałowie, z inicjatywy sołtysa Mikołaja Cidyło i Rady Sołeckiej, Gmina Środa Śląska buduje plac rekreacyjny, który m... Czytaj więcej..

Najnowsze komentarze

 • Seba powiedział(a) Więcej
  Czyli wydrukowali w Berlinie . Tylko pogratulować. 15 godzin temu.
 • Emilka powiedział(a) Więcej
  Wczoraj czytałam  w berlińskich Kontaktach.  W bombadrowanym Berlinie. Pozdrawiam.  15 godzin temu.
 • Roman powiedział(a) Więcej
  Czyli jak zawsze *** te dzieci zeby niemialy mozliwisci wyboru fajnego kierunku wstyd i czym wy... 1 dzień temu
 • Demon powiedział(a) Więcej
  A ja powiem tak jeba....wszystkich dilerów w Malczycach co diluja i uznają się za wielkich... 1 dzień temu

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…