poniedziałek 02.10.2023

Imieniny: Teofila Dinozji

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 11008 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Udanin

Gmina Udanin z kolejną dotacją z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Bardzo dobre wieści płyną do Gminy Udanin. Dolnośląski Urząd Wojewódzki opublikował zatwierdzoną przez Prezesa Rady Mini... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wojewoda i Burmistrz otworzyli Punkt Paszportowy w średzkim UM

Dziś w samo południe wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski i burmistrz Adam Ruciński otworzyli Terenowy Punkt Paszporto... Czytaj więcej..

Miękinia

II etap przebudowy drogi Lutynia-Gałów z dofinansowaniem

W ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg do Gminy Miękinia trafi prawie 3,8 mln zł na dokończenie przebudowy drogi relac... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Uroczystość powstania szkoły i odsłonięcie muralu. Wyjątkowe wydarzenie w Ośrodku na Kajakach

W ubiegły piątek w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. J. Korczaka w Środzie Śląskiej odbyła się uroczystość p... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Komendant PPSP w Środzie Śl. st. bryg. Marek Wawrejko przeszedł za zasłużoną emeryturę

Z dniem 1 października na zaopatrzenie emerytalne przyszedł Komendant PPSP w Środzie Śląskiej st. bryg. Marek Wawrejko. ... Czytaj więcej..

Wyłączenia i awarie (prąd, woda)

Przerwa w dostawie wody w Ogrodnicy (02.10.2023)

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej w dniu 2 października 2023, ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Remont poczekalni na stacji PKP zmierza ku końcowi

Zgodnie z uzgodnieniami z wizji lokalnej z kwietnia br., PKP Nieruchomości w sierpniu rozpoczęło remont budynku poczekal... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Uwaga!!! Bieg o Skarb Średzki przeniesiony, ale akcja charytatywna aktualna!

Stowarzyszenie Ciechów - Nasz Wspólny Cel w najbliższą niedzielę 01.10.2023 r. zaprasza na swoje stoisko od godz. 13.30 ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Oświadczenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej w sprawie przeniesienia HMT VI Biegu o Skarb Średzki

Szanowni Państwo, 29 września 2023  w godzinach popołudniowych otrzymaliśmy pismo z Komendy Powiatowej Policji w Środzie... Czytaj więcej..

Praca

Praca dla Konserwatora i Operatora Produkcji

   KONSERWATOR Do Twoich zadań będzie należeć:                                             Współpraca z dzia Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Powiat otrzymał kolejne dofinansowania na projekty dot. poprawy bezpieczeństwa

W ramach tegorocznego naboru do Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg samorządy mogły złożyć dwa wnioski. Oba złożone przez Po... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Rewitalizacja gminnych dróg w Lipnicy

Firma A.R-BIT z Wrocławia zakończyła realizację nakładek asfaltowych i zjazdów do posesji w ramach rewitalizacji ciągów ... Czytaj więcej..

Malczyce

Przedszkolaki z Malczyc już wiedzą, że Bezpieczeństwo to Skarb

Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Malczycach przeprowadzili pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkanie z najmłodszymi z... Czytaj więcej..

Środa Śląska

DK wyposaża świetlicę w Jugowcu, wkrótce otwarcie

Dom Kultury w Środzie Śląskiej zajmuje się wyposażeniem w potrzebne meble, sprzęty i akcesoria nowej świetlicy wiejskiej... Czytaj więcej..

Listy / opinie

Warto wierzyć w ludzi! Podziękowanie od mieszkanki Środy Śląskiej

W dniu dzisiejszym zgłosiłam się na policję w Środzie Śląskiej z prośbą o pomoc w odszukaniu torby z drogą zawartością, ... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Kolejny budynek osiedla przy Leśnej gotowy

Zakończyły się prace przy budowie drugiego budynku w ramach Osiedla Socjalnego przy ul. Wiejskiej w Środzie Śląskiej. Dz... Czytaj więcej..

Sport

HMT 6. Bieg o Skarb Średzki już w niedzielę. To musisz wiedzieć!

Już w najbliższa niedzielę 1 października ulicami Środy Śląskiej przebiegną biegacze z Miasta Skarbów, a także okolic. Z... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Wniosek Gminy o sprostowanie manipulacji w publikacji Powiatu dot. Jastrzębiec

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Czytaj więcej..

Powiat Średzki

3 miejsce średzkich strażaków na Mistrzostwach w Sporcie Pożarniczym!

26 września 2023 r., na terenie stadionu „Lotnicza” przy ul. Metalowców we Wrocławiu odbyły się XIX Mistrzostwa Wojewódz... Czytaj więcej..

Środa Śląska

LXXX Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej (na żywo)

Planowany porządek obrad: 1. Otwarcie sesji.2. Ustalenie porządku obrad.3. Przyjęcie: protokołu nr LXXV/23 z sesji Rady... Czytaj więcej..

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

Nie przegap tych artykułów.