wtorek 09.03.2021

Imieniny: Franciszki Dominiki

Archiwum 2018 - do teraz

Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Roland Gazeta. Znajdziesz tutaj 5838 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Powiat Średzki

Wyjątkowy dzień w kalendarzu

Dzisiaj Dzień Kobiet. To jeden z radośniejszych dni w marcowym kalendarzu. Trudno będzie znaleźć dziś panią, która ni... Czytaj więcej..

Sport

7 medali dla średzkich karateków w Bydgoszczy

Znakomicie spisali się podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza w odbywającym się w dniach 06-07.03.2021 r. w Bydgoszc... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

FBSerwis Wrocław dba o pracowników wraz z Yanosikiem

Pracownicy drogowi FBSerwis Wrocław są dodatkowo chronieni podczas prac pod ruchem dzięki SKOPI – funkcjonalności w apli... Czytaj więcej..

Sport

Podsumowujemy piłkarski weekend

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią i pauzą zimową, wróciły rozgrywki ligowe. Zobaczmy, jak poradziły sobie drużyn... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Średzkie Koło Polska 2050 z myślą o kobietach!

W przeddzień Święta Kobiet wolontariusze Średzkiego Koła Polska 2050 odwiedzili powiatowe domy całodobowej opieki dla se... Czytaj więcej..

Miękinia

Kanalizacja w gminie Miękinia – priorytet i wielkie wyzwanie

Rozbudowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej na terenie gminy Miękinia jest od wielu lat najczęściej podnoszonym temate... Czytaj więcej..

Praca

Mechanik / Elektryk Utrzymania Ruchu - praca!

voestalpine Rotec Sp. z o. o.  jest producentem komponentów dla dostawców z branży motoryzacyjnej, wiodącym w zakresie w... Czytaj więcej..

Malczyce

Kolejni partnerzy Malczyckiej Karty Dużej Rodziny

Cieszymy się, że kolejni przedsiębiorcy chcą włączyć się i tworzyć Malczycką Kartę Dużej Rodziny.  W ostatnim czasie doł... Czytaj więcej..

Miękinia

Szkolenia z funduszy europejskich dla mieszkańców i przedsiębiorców

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniami unijnymi dotyczącymi działalności gospodarczej, istnieje możliwość ic... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Kiermasz wielkanocny na dziedzińcu średzkiego muzeum

Przedświąteczne kiermasze są tu już tradycją. Co roku przy Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej można nabyć wyjątkowe w... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet składa Leszek Maciejewski

"Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów..." Wszystkim Paniom w dniu Ich Święta życzę zdrowia, spełnienia marzeń Czytaj więcej..

Środa Śląska

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet składa Zdzisław Kruszelnicki

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w... Czytaj więcej..

Sport

3 bramki i 3 punkty dla Polonii w derbach powiatu

Od najciekawszego meczu dla średzkich kibiców rozpoczęła się runda wiosenna w okręgówce. W derbach powiatu Polonia Środa... Czytaj więcej..

Miękinia

“Lubię wracać tam…” - muzyczny Dzień Kobiet w Miękini

To był magiczny wieczór w Miękini. Samorządowy Ośrodek Kultury zorganizował dla pań koncert z repertuarem Zbigniewa Wode... Czytaj więcej..

Sport

Polonia Środa Śląska vs Odra Malczyce (na żywo)

Zapraszamy na transmisję meczu, który odbywa się na boisku Centrum Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej. Jest to trz... Czytaj więcej..

Historia

Średzcy weterani II wojny światowej (ok.1946-1949)

Na niewielkich rozmiarów zdjęciu uwieczniono scenę przemarszu średzkich weteranów II wojny światowej zrzeszonych w Związ... Czytaj więcej..

Malczyce

Raport z pracy Urzędu Gminy Malczyce w okresie międzysesyjnym

Zachęcamy Państwa do bieżącego zapoznawania się z zadami jakie realizowane są przez Urząd Gminy Malczyce w okresie międz... Czytaj więcej..

Sport

Do gry wracają niższe ligi z okręgów legnickich

Już w ten weekend rozgrywki wznowi legnicka A-klasa i B-klasa. Do gry powróci dziewięć drużyn z naszego powiatu.  Kla... Czytaj więcej..

Powiat Średzki

Współpraca z gminami to priorytet Powiatu!

Budowa ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej nr 2020D, pomiędzy miejscowościami Cesarzowice - Michałów - Ujazd Górny,... Czytaj więcej..

Środa Śląska

Przez ponad dwa lata nielegalnie pobierał prąd

Mężczyzna, który nielegalnie pobierał prąd został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży energii elektrycznej. To jednak... Czytaj więcej..

 • Jola powiedział(a) Więcej
  a niby dlaczego? ja mam inne zdanie - dużo się dzieje i kino jest 4 godziny temu.
 • średzianin powiedział(a) Więcej
  A w Domu Kultury WIELKA KICHA. Dk idzie na dno bo nie ma pomysłu chęci i zaangażowania.  4 godziny temu.
 • ??? powiedział(a) Więcej
  Z której choinki się urwałeś człowieku? :cheer: 7 godzin temu.
 • Jacek powiedział(a) Więcej
  Dobrze prawisz. 7 godzin temu.
 • Chor powiedział(a) Więcej
  Jeżeli potrafisz rozpoznać ludzi na zdjęciu -to po prostu napisz że ten to sierżant MO a tamten to kpt... 7 godzin temu.
 • Kibic powiedział(a) Więcej
  Gama uległa 1-4 ? 10 godzin temu.

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …