Imieniny:

33 lata

PROWADZI ŚRODA ŚLĄSKA

Skomentuj

Środa Śląska została zwycięzcą potyczek radnych zorganizowanych 11 lipca w Osieku (gm. Kostomłoty). Tym samym objęła ona prowadzenie w klasyfikacji generalnej Turnieju Radnych Powiatu Średzkiego.

Drugie miejsce w niedzielnym turnieju zajęli radni z Udanina i Kostomłotów – po 27 punktów. Punkt mniej wywalczyli radni z Malczyc.

Radni tradycyjnie zmierzyli się w rzutach do kosza (najlepszy wynik Środa Śląska), rzutach piłką lekarską (Malczyce) oraz strzałach na małą bramkę (Środa Śląska). Do konkurencji tych organizatorzy dodali lotki oraz konkurencje wodne – czerpanie wody durszlakiem oraz slalom z kubkami wody. Ze względu na upał bardzo radośnie przyjęto obie konkurencje wodne. Najlepsi w nich okazali się radni z Udanina.


Po dwóch potyczkach, klasyfikacja generalna turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce Środa Śl. - 52 pkt.
II miejsce Udanin – 51,5 pkt.
III miejsce Malczyce – 48,5 pkt.
IV miejsce Kostomłoty – 46 pkt.

Kolejne zawody odbędą się we wrześniu ich organizatorem będzie gmina Środa Śląska. Turniej zakończy się potyczkami w Malczycach.

(SP)


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!



Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 reklama@roland-gazeta.pl