środa 19.02.2020

Imieniny: Arnolda Jozefa Konrada

 
 

W ŚRODZIE ZAGRALI SZCZYPIORNIŚCI - TO BYŁ MECZ!

Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Ogromne emocje towarzyszyły nam 9 kwietnia w hali średzkiej „trójki” podczas ostatniego meczu piłki ręcznej III Ligi sezonu 2015/2016! Zmierzyli się KS Środa Śl. i Chrobry Głogów.{jcomments on}

Nasi zawodnicy zapewnili kibicom wspaniałe widowisko rozpoczynając zawody od prowadzenia 1-0 i 2-1. Następnie odpowiadając bramką za bramkę mieliśmy remis, który utrzymywał się aż do 26 minuty, w tym momencie wynik „brzmiał” 8-8! Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:11 dla Głogowa.

W drugiej części meczu zawodnicy ze Środy również spisywali się bardzo dobrze, ale kilka trafionych słupków oraz niewykorzystane rzuty "sam na sam" z bramkarzem, spowodowały uzyskanie przewagi przez głogowian. Cała sala zamarła w momencie, kiedy jeden z naszych bramkarzy, Konrad Groszek upadł na parkiet po bardzo silnym rzucie piłką w twarz przez zawodnika z Głogowa. Na szczęście nie doznał poważnej kontuzji i po krótkim odpoczynku mógł kontynuować grę.

Bardzo gorąco zrobiło się na parkiecie pod sam koniec gry, kiedy to w bezpośrednim starciu między zawodnikami doszło do szarpaniny, w wyniku której nasz bramkarz, Artur pozostał z rozdartą bluzą. Na szczęście sytuacja szybko się unormowała i zawodnicy za chwilę podziękowali sobie za wspaniałą walkę. Mecz zakończył się wynikiem 16:24 dla Chrobrego Głogów.

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę i emocje na parkiecie, a kibicom za gorący i wyjątkowy doping. Wg protokołu zawodów na trybunach zasiadło 101 widzów! Prawdopodobnie nasi kibice pobili rekord frekwencji na zawodach trzecioligowych. Brawo!!! Fundator nagrody indywidualnej dla najlepszego zawodnika naszego zespołu, Pan Janusz Borowy wręczył te wyróżnienie Grzegorzowi Pałaszewskiemu. Już nie możemy się doczekać następnego sezonu!!!

Skład drużyny: G. Pałaszewski (5 bramek), R. Dziatkiewicz (4), A. Janusz (3), J. Bałchanowski (2), A. Demczuk oraz Ł. Łyczko po 1 bramce, A. Łuka, K. Groszek, P. Kruk, K. Skowroński, P. Berezowski, B. Staśko, G. Domański. Ponadto byli na meczu lecz nie mogli zagrać M. Plesiak, D. Domański i R. Łuka. Zabrakło także K. Jakubczyka.

(cd) Fot. KS Środa Śl.

{module zestaw (u+d) ofertybankow.com.pl}

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

panele 5kw

stihl

handlo trans

hydrotech do gazety nowa reklama

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

Serwis

allago reklama kino Obszar roboczy 1

 

drewno kominkowe

zuk baner

0001

nadania i odbiory 18

komnet internet

taxi stas