list | artykuł | zdjęcia


Czytelnik: To już kolejny "wylot w powietrze" na tym zakręcie


Redakcjo! Może byście napisali coś o wczorajszym jakże groźnie wyglądającym wypadku na Sikorskiego na drodze do Wodociągów? Zjechały się 4 jednostki straży pożarnej, wszystkie karetki jakie mamy na cały powiat czyli dwie, na końcu policja.




Fot. Czytelnik gazety Roland Fot. Czytelnik gazety Roland


Skomentuj

O godzinie 21.00 kierowca jadący od strony miasta nie dostosował, jak to zwykle bywa, prędkości do umiejętności i na zakręcie za transformatorem wyleciał z drogi zderzając się z samochodem jadącym od strony basenu. W wyniku wypadku ucierpiało, na szczęście niegroźnie, kilka osób. Służby ratunkowe zakończyły pracę po około 1,5 godziny. Szczęście, że akurat nikt nie szedł chodnikiem tamtędy, bo by nie przeżył.

To już kolejny "wylot w powietrze" na tym zakręcie. Trzeba by tu dać jakieś oświetlone znaki, że jest ostry zakręt, bo w końcu ktoś się albo kogoś zabije.

Pozdrawiam,

Mieszkaniec Środy Śląskiej
(imię i nazwisko tylko do wiadomości redakcji)

Od redakcji: Dziękujemy za list. O szczegóły zdarzenia zapytaliśmy rzeczniczkę Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, jak tylko otrzymamy odpowiedź - niezwłocznie ją opublikujemy.


Google News Logo

Obserwuj nas w Google News!

Dodaj nas do ulubionych źródeł.


 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.