czwartek 28.09.2023

Imieniny: Luby Waclawa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


2 dni wystarczyły średzkim policjantom na zatrzymanie aż 8 poszukiwanych osób!

SkomentujPolicjanci Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej we współpracy z funkcjonariuszami z Posterunków Policji w Miękini, Kostomłotach, Udaninie oraz Rewiru Dzielnicowych w Malczycach, przeprowadzili sprawną akcję mającą na celu zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.


Fot. Policja Fot. Policja


W ciągu dwóch intensywnych dni działań poszukiwawczych, policjanci sprawdzili ponad 40 różnych lokalizacji, co doprowadziło do zatrzymania aż 8 poszukiwanych osób! Przestępcy, którzy już wcześniej powinni ponieść konsekwencję swoich czynów i przebywać w zakładach karnych lub aresztach śledczych, nie pozostaną już dłużej na wolności.

Niezwykle istotnym narzędziem w takich akcjach jest wydanie listu gończego przez właściwe organy. List gończy pełni funkcję pomocniczą w stosunku do tymczasowego aresztowania i stanowi podstawę do przeprowadzenia wzmożonych działań policji oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi w celu namierzenia osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jest to szczególny sposób poszukiwania oskarżonych lub podejrzanych. Listę osób poszukiwanych można znaleźć pod zamieszczonym tutaj linkiem.

Ta najnowsza akcja policji w Środzie Śląskiej i okolicach pokazuje w imponujący sposób, że odpowiedź na pytanie "Gdzie jest Policja?". Policja jest wszędzie tam, gdzie skutecznie pomaga i chroni - wszystkich mieszkańców powiatu średzkiego. Funkcjonariusze nie szczędzą wysiłków, by zapewnić bezpieczeństwo społeczności lokalnej i doprowadzić do odpowiedzialności tych, którzy łamią prawo.

Dzięki profesjonalizmowi i determinacji policjantów, akcja ta okazała się niezwykle skuteczna. Zatrzymanie 8 osób poszukiwanych to poważne osiągnięcie, które nie tylko stanowi zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, ale również przyspiesza proces wymiaru sprawiedliwości. Działania policji były poprzedzone gruntownymi dochodzeniami i śledztwami, które pozwoliły na dokładne ustalenie miejsc ukrywania się przestępców. To zaangażowanie i wiedza funkcjonariuszy przyniosły tak spektakularne rezultaty. Pod opisywanymi „dwoma dniami” ukrywa się długa i intensywna praca wszystkich funkcjonariuszy średzkiej jednostki, którzy przez wiele miesięcy, dni i godzin ciężko pracowali na efekt takich działań.

Mieszkańcy powiatu średzkiego mogą być dumni z pracy swojej lokalnej policji, która stale dąży do utrzymania porządku i bezpieczeństwa swojego terenu. Efektywna akcja, w której zatrzymano 8 poszukiwanych osób, to jasny dowód na skuteczność i profesjonalizm średzkich funkcjonariuszy. Dzięki ich staraniom, społeczność może spać spokojnie, wiedząc, że są chronieni przed osobami, które stanowią zagrożenie dla ich bezpieczeństwa.

Spektakularna akcja jest świetnym przykładem na to, jak determinacja, profesjonalizm i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi mogą przynieść realne rezultaty w walce z przestępczością i zapewnieniu bezpieczeństwa dla nas wszystkich.

Jeżeli chcielibyście podzielić się informacjami na temat osób poszukiwanych to wszelkie informacje i możliwość kontaktu znajdziecie tutaj! Wspólnie możemy jeszcze więcej! Wszyscy razem zadbajmy o bezpieczeństwo!

Źródło: KPP Środa Śląska
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Panie Ruciński.......przecież w prośbie o sprostowanie SAM PAN napisał że Starostwo nie przyjęło, i to napisał ...
Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

handlo

Nie przegap tych artykułów.