sobota 20.04.2024

Imieniny: Czesława Agnieszki

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


2 dni wystarczyły średzkim policjantom na zatrzymanie aż 8 poszukiwanych osób!

SkomentujPolicjanci Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej we współpracy z funkcjonariuszami z Posterunków Policji w Miękini, Kostomłotach, Udaninie oraz Rewiru Dzielnicowych w Malczycach, przeprowadzili sprawną akcję mającą na celu zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.


Fot. Policja Fot. Policja


W ciągu dwóch intensywnych dni działań poszukiwawczych, policjanci sprawdzili ponad 40 różnych lokalizacji, co doprowadziło do zatrzymania aż 8 poszukiwanych osób! Przestępcy, którzy już wcześniej powinni ponieść konsekwencję swoich czynów i przebywać w zakładach karnych lub aresztach śledczych, nie pozostaną już dłużej na wolności.

Niezwykle istotnym narzędziem w takich akcjach jest wydanie listu gończego przez właściwe organy. List gończy pełni funkcję pomocniczą w stosunku do tymczasowego aresztowania i stanowi podstawę do przeprowadzenia wzmożonych działań policji oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi w celu namierzenia osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jest to szczególny sposób poszukiwania oskarżonych lub podejrzanych. Listę osób poszukiwanych można znaleźć pod zamieszczonym tutaj linkiem.

Ta najnowsza akcja policji w Środzie Śląskiej i okolicach pokazuje w imponujący sposób, że odpowiedź na pytanie "Gdzie jest Policja?". Policja jest wszędzie tam, gdzie skutecznie pomaga i chroni - wszystkich mieszkańców powiatu średzkiego. Funkcjonariusze nie szczędzą wysiłków, by zapewnić bezpieczeństwo społeczności lokalnej i doprowadzić do odpowiedzialności tych, którzy łamią prawo.

Dzięki profesjonalizmowi i determinacji policjantów, akcja ta okazała się niezwykle skuteczna. Zatrzymanie 8 osób poszukiwanych to poważne osiągnięcie, które nie tylko stanowi zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, ale również przyspiesza proces wymiaru sprawiedliwości. Działania policji były poprzedzone gruntownymi dochodzeniami i śledztwami, które pozwoliły na dokładne ustalenie miejsc ukrywania się przestępców. To zaangażowanie i wiedza funkcjonariuszy przyniosły tak spektakularne rezultaty. Pod opisywanymi „dwoma dniami” ukrywa się długa i intensywna praca wszystkich funkcjonariuszy średzkiej jednostki, którzy przez wiele miesięcy, dni i godzin ciężko pracowali na efekt takich działań.

Mieszkańcy powiatu średzkiego mogą być dumni z pracy swojej lokalnej policji, która stale dąży do utrzymania porządku i bezpieczeństwa swojego terenu. Efektywna akcja, w której zatrzymano 8 poszukiwanych osób, to jasny dowód na skuteczność i profesjonalizm średzkich funkcjonariuszy. Dzięki ich staraniom, społeczność może spać spokojnie, wiedząc, że są chronieni przed osobami, które stanowią zagrożenie dla ich bezpieczeństwa.

Spektakularna akcja jest świetnym przykładem na to, jak determinacja, profesjonalizm i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi mogą przynieść realne rezultaty w walce z przestępczością i zapewnieniu bezpieczeństwa dla nas wszystkich.

Jeżeli chcielibyście podzielić się informacjami na temat osób poszukiwanych to wszelkie informacje i możliwość kontaktu znajdziecie tutaj! Wspólnie możemy jeszcze więcej! Wszyscy razem zadbajmy o bezpieczeństwo!

Źródło: KPP Środa Śląska

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

taxi stas

glory

ogrody pawlowski trawniki www


Nie przegap tych artykułów.