poniedziałek 16.12.2019

Imieniny: Albiny Zdzislawy

 
Chcesz przejść metamorfozę? Zapisy trwają

Chcesz przejść metamorfozę? Zapisy trwają

14.03. 2018

Jeszcze do 22 marca kobiety z powiatu średzkiego mogą przesyłać swoje zgłoszenia do drugiej już edycji projektu „Kobiety dla kobiet”. Na trzy finalistki czeka nie tylko niesamowita przygoda, ale i ciekawe upominki.

 

Kiedy przygotowywano pierwszą edycję projektu jego organizatorki: Anna Gleń, Magdalena Sznajder, Magdalena Fuskas Petryk, Renata Wierzba i Aleksandra Dutko nie spodziewały się tak dużego zainteresowania. A efekty metamorfozy, której wówczas poddane zostały trzy kobiety z powiatu średzkiego, były dla każdej z uczestniczek niesamowitym przeżyciem, które wpłynęło, jak mówią ówczesne finalistki, na ich życie i samopoczucie.

W tym roku kolejne trzy kobiety mają szansę na niesamowitą przygodę, odkrycie nowej siebie, spotkanie wspaniałych i przedsiębiorczych kobiet, które pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie umiejętnego doboru ubioru, odpowiedniego makijażu czy odpowiedniej pielęgnacji naszej cery.

- Celem projektu jest przeprowadzenie sesji zdjęciowej, ukazującej metamorfozy uczestniczek projektu, jak również promocja projektu „Kobiety dla Kobiet” oraz pokazania naturalnego piękna kobiet – informują organizatorki.

W tym roku projekt został objęty honorowym patronatem gminy Środa Śląska i burmistrza Adama Rucińskiego.

- Wyrażam swoją akceptację i pełne wsparcie dla przedstawionej inicjatywy II edycji Programu „Kobiety dla Kobiet” jako ciekawego i potrzebnego przedsięwzięcia mającego istotny pozytywny wpływ na rzecz kobiet, a także promocję gminy Środa Śląska – czytamy w piśmie przesłanym przez włodarza  gminy Środa Śląska.

Nabór trwa

Druga już edycja projektu wystartowała 8 marca. Zapisy potrwają jeszcze przez ponad tydzień, do 22 marca.

- Napisz nam 5 poztywnych swoich cech. Masz ładny uśmiech, piekne włosy? uwodzicielskie spojrzenie? świetnie tańczysz, śpiewasz i jesteś mistrzem w zmienianiu opon na czas? A może jesteś ciepła, rodzinna, pozytywna i wspaniale gotujesz? Chcemy to usłyszeć! Bo najtrudniej jest mówić dobrze o sobie!!! Potrzebujemy jeszcze twojego zdjęcia i kilku informacji ale o tym doczytasz w regulaminie – zachęcają organizatorki.

Szersze informacje na temat projektu znajdziesz na fan page'u projektu na fb TUTAJ

Szczegółowy regulamin znajdziesz - TUTAJ.

(isz)

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację