×

Ostrzeżenie

Joomla\CMS\Filesystem\Folder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się.Path: /home/users
Co faktycznie stało się w pobliżu bazy paliw?

Co faktycznie stało się w pobliżu bazy paliw?

24.08. 2018

Wczoraj kilka zastępów staży pożarnej, w tym z terenu powiatu średzkiego, brało udział w zdarzeniu, które miało miejsce w pobliżu bazy paliw w Kawicach.

 Na wiadomość o kolizji z udziałem samochodu osobowego marki Ford KA oraz cysterny marki Mercedes, wysłano 4 zastępy JRG oraz 3 zastępy OSP.

- Prawdopodobną przyczyną kolizji drogowej w Kawicach w pobliżu bazy paliw było niezachowanie bezpieczeństwa zasad ruchu drogowego. Działania strażaków polegały między innymi na udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowanej osobie oraz udzieleniu wsparcia psychicznego - informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy. - Ciężarówka przewoziła 26 tys. litrów oleju napędowego - dodaje.

 Dochodzenie w tej, sprawie prowadzi policja w Legnicy. 

- 23 sierpnia około godziny 11:00 w miejscowości Kawice doszło do zdarzenia, w którym brał udział pojazd ciężarowy  oraz osobowy. Na chwilę obecną funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności i przebieg tego zdarzenia - informuje z kolei rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, mł. asp. Jagoda Ekiert. 

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, do kolizji miało dojść podczas próby kradzieży paliwa z cysterny, której kierowca zepchnął samochód osobowy do rowu. Dlaczego?

(kb) fot. OSP Malczyce / zdj. ilustracyjne

Komentarzy (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Oj będzie grubo bo policja dojdzie co się naprawdę tam wydarzyło. Nie wierzę w jakieś niezachowanie zasad ruchu. Raczej była tam jakaś prywata uprawiana a postępowanie wyjaśni co się stało. Przynajmniej taką mam nadzieje.

This comment was minimized by the moderator on the site

kolizja, akurat. kierowcy cystern kradną na potęgę przy naftobazie. prawdopodobnie przyjechał odbiorca, coś sie po...ło i kierowca zepchnął lub zahaczył o małego. a że to cysterna, i trzeba jakieś alibi w dziadtransie sobie zrobić to wymyślili próbę kradzieży. zobaczcie jak zalana olejem i rozjeżdżona jest w okolicy każda dróżka poboczna. że też milicyja się nie weźmie z nich, potem doleją kompotu by się mnie więcej ilość zgadzała a nasze...

kolizja, akurat. kierowcy cystern kradną na potęgę przy naftobazie. prawdopodobnie przyjechał odbiorca, coś sie po...ło i kierowca zepchnął lub zahaczył o małego. a że to cysterna, i trzeba jakieś alibi w dziadtransie sobie zrobić to wymyślili próbę kradzieży. zobaczcie jak zalana olejem i rozjeżdżona jest w okolicy każda dróżka poboczna. że też milicyja się nie weźmie z nich, potem doleją kompotu by się mnie więcej ilość zgadzała a nasze auta nie chcą na tym jeździć.......
ot cała akcja

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Posted by staryESELDUCH:

kolizja, akurat. kierowcy cystern kradną na potęgę przy naftobazie. prawdopodobnie przyjechał odbiorca, coś sie po...ło i kierowca zepchnął lub zahaczył o małego. a że to cysterna, i trzeba jakieś alibi w dziadtransie sobie zrobić to wymyślili próbę kradzieży. zobaczcie jak zalana olejem i rozjeżdżona jest w okolicy każda dróżka poboczna. że też milicyja się nie weźmie z nich, potem doleją kompotu by się mnie więcej...

Posted by staryESELDUCH:

kolizja, akurat. kierowcy cystern kradną na potęgę przy naftobazie. prawdopodobnie przyjechał odbiorca, coś sie po...ło i kierowca zepchnął lub zahaczył o małego. a że to cysterna, i trzeba jakieś alibi w dziadtransie sobie zrobić to wymyślili próbę kradzieży. zobaczcie jak zalana olejem i rozjeżdżona jest w okolicy każda dróżka poboczna. że też milicyja się nie weźmie z nich, potem doleją kompotu by się mnie więcej ilość zgadzała a nasze auta nie chcą na tym jeździć.......<br />ot cała akcja
<br />To że ktoś, gdzieś, coś, ta akurat inna bajka, tak było i będzie, ale pisząc nie na temat, bo co ma kolizja, do dojenia, nie wiem, a widzę że w temacie nie jesteś, i gól ci skacze że nie masz dostępu do tego źródełka, jak coś piszesz to pisz z sensem, i na temat, połowa Malczyc utrzymuje się z tego procederu, jak coś wiesz, to donieś na MO, oni na takich sygnalistów czekają,

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Ale przecież napisał z sensem i na temat. Bo jedno jest powiązane z drugim a że złodziejstwa nie popiera to już inna para kaloszy. Ciekawe jakby ta cysterna należała do ciebie i by kradli to byś nie reagował?!

This comment was minimized by the moderator on the site

To co piszesz ma sens i trzyma się jak najbardziej kupy. Policja powinna wyjaśnić sprawę bo sytuacja jest trochę dziwna. Zobaczymy co czas pokaże ale Twoja teoria jak najbardziej jest możliwa.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację