środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Czekamy na Ciebie - dołącz do nas!

Czekamy na Ciebie - dołącz do nas!

Cz, 25.06.2020 12:20
 •  

Jeżeli chcesz zdobyć zawód ciekawy, pożyteczny, wyjątkowy, choć wymagający, ale dający jednocześnie wiele satysfakcji oraz oferujący liczne możliwości rozwoju – zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Powiemy Ci, jak szybko przejść ścieżkę rekrutacji i dołączyć do 100 tysięcznej formacji.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podpowiemy, jakie dokumenty trzeba złożyć oraz jakie warunki spełnić, by założyć policyjny mundur.

Niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej średzkiej Policji: www.sroda-slaska.policja.gov.pl w zakładce: „Praca w Policji”.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy również do siedziby komendy w Środzie Śląskiej przy ul. Św. Andrzeja 2, gdzie pracownicy Zespołu Kadr (telefon – 47-872-22-09) odpowiedzą na wszystkie pytania kandydatów dotyczących rekrutacji.

Przypomnijmy, że służbę w Policji może pełnić:
- obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
- który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
- korzystający w pełni z praw publicznych;
- posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
- posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
- dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;

Ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów: testu wiedzy, testu sprawnościowego, testu psychologicznego, rozmowy kwalifikacyjnej oraz komisji lekarskiej. Po ich pomyślnym zaliczeniu, kursant – już policjant - odbywa krótkie szkolenie w jednej ze szkół policyjnych w Polsce. Zaraz po ukończeniu kursu młody funkcjonariusz rozpoczyna swoją przygodę w swojej jednostce.

Więcej informacji: http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/wazne_informacje/zostan_jednym_z_nas

Czekamy na Ciebie - dołącz do nas.

Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej
st. asp. Marta Stefanowska
tel. 693-726-093

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Woytek Kopacz powiedział(a) Więcej
  Anno i Wiktorze to dzięki waszej przychylności i pomocy wiele inicjatyw obywatelskich doszlo do szczęśliwego finalu. Dziękuję za 21 lat... godzinę temu.
 • Tak sobie myśle powiedział(a) Więcej
  Powiadasz ze zanles wielu takich..pewnie sami dobrowolnie zgodzili się być szczurami laboratoryjnymi i teraz jest jak jest...ale dobrze oby jak... 2 godziny temu.
 • Marek powiedział(a) Więcej
  A jak pisał burmistrz do starosty zeby cos z tym zrobil to powiat przeprosin chcial ze nie ich punkt. To w koncu kto tym zarzadza i czy Burdzy ktory... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…