sobota 06.06.2020

Imieniny: Norberta Laurentego

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

CZYTAMY #zostanwdomu to nic nie kosztuje

CZYTAMY #zostanwdomu to nic nie kosztuje

03.04. 2020

Razem przeciwko koronawirusowi! W powstrzymaniu epidemii najważniejsze jest unikanie zbędnego wychodzenia z domu. Dlatego też, zebraliśmy dla Was listę rozrywek online, za darmo? Tak, za darmo!

 

 

Woblink (woblink.com)

to jedna z największych platform sprzedających ebooki, audiobooki i książki drukowane w Polsce. W swojej ofercie posiadamy tytuły największych polskich wydawców – nowości, bestsellery, a także klasykę literatury. Oferujemy ponad 35 tysięcy ebooków, niemal 100 tysięcy książek drukowanych i 1,5 tysiąca audiobooków. Znajdziesz u nas literaturę faktu, kryminał, fantastykę, powieści obyczajowe, książki historyczne oraz pozycje dla dzieci. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Nasi czytelnicy mogą skorzystać również z katalogu z ponad tysiącem darmowych ebooków.

 

Publio (publio.pl)

to księgarnia internetowa, w której mogą Państwo nabyć e-booki, audiobooki i e-prasę. Naszym celem jest oferowanie Państwu jak najbogatszego i jak najbardziej różnorodnego zbioru publikacji elektronicznych w formatach specjalnie przystosowanych do e-czytania (Kindle-MOBI, ePUB, PDF) oraz w wersji audio (MP3). Do współpracy z nami zapraszamy wszystkich wydawców, zarówno specjalizujących się w publikowaniu literatury pięknej, jak i naukowej, edukacyjnej oraz poradnikowej. Serwis Publio.pl należy do grupy medialnej Agory SA.

 

Legimi (legimi.pl) oraz IBUK libra (libra.ibuk.pl)

tysiące ebooków i audiobooków na wyciągnięcie ręki! Kody dostępu do Legimi oraz IBUK Libra wydawane są telefonicznie – dzwońcie 71 3976592 - w godzinach pracy (dyżuru), więcej informacji na Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej.

Więcej na temat: Czytaj za darmo książki na platformie Legimi

 

Wolne Lektury (wolnelektury.pl)

"5571 darmowych utworów do których masz prawo". Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska. Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.

 

Empik Go (empik.com/premium)

płatna usługa Empik Premium w z wiązku z obecną sytuacją, firma Empik udostępnia tę usługę za darmo przez 60dni. Empik Go to pakiet 11 tysięcy e-booków i audiobooków. Wystarczy adres e-mail, na który zostanie wysłany kod.

 

Nexto (nexto.pl)

księgarnia internetowa to w pełni nowoczesna i skierowana na potrzeby współczesnego człowieka eksięgarnia, która oferuje swoim Klientom bogatą ofertę audiobooków i ebooków. Znamy oczekiwania naszych Klientów, dlatego też poza ofertą tradycyjną, proponujemy Wam także darmowe ebooki do pobrania w rozmaitym wydaniu. Wśród nich dominują powieści znanych i cenionych pisarzy, baśnie, opowiadania oraz pozycje psychologiczne.

 

Przystanek Historia (przystanekhistoria.pl)

przystanekhistoria.pl podtrzymuje pamięć o ludziach i ich czynach, które w czasach niewoli przybliżały nas do odbudowy niepodległego Państwa Polskiego, a z wolności oraz godności ludzkiej czyniły wartość najwyższą. Artykuły i przedsięwzięcia pracowników Instytutu Pamięci Narodowej, źródła historyczne i inicjatywy redakcji Przystanku, publikowane i opisywane na Portalu, wraz z zaangażowaniem Czytelników, będą nas do tego celu przybliżać. Zatrzymując się na Przystanku Historia warto się w tę niepowtarzalną wiedzę zaopatrzyć.

 

 

Narodowe Centrum Kultury (sklep.nck.pl/pl)

 

ebooks43.pl (ebooks43.pl)

 

(KDK)

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Tęsknie za naszą średzką Biblioteka

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Ma prawo mieć inne zdanie, ale szkoda że zapomina o obowiązku szacunku do drugiego czlowieka
Aaaa pewnie jeżdzisz Tico... Rozumia, szacun.
A Hymnu już się nauczyłeś czy ,dalej bredzisz coś o wolsce dla wolaków .A tak na marginesie sam to w...
Wiesz.... sposób w jaki odzywasz się do osób trzecich jest bardzo nieprzyjemny. Takich krzykaczy I r...

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…