czwartek 25.02.2021

Imieniny: Cezarego Donata

CZYTAMY #zostanwdomu to nic nie kosztuje

CZYTAMY #zostanwdomu to nic nie kosztuje

Pt, 03.04.2020 14:34

Razem przeciwko koronawirusowi! W powstrzymaniu epidemii najważniejsze jest unikanie zbędnego wychodzenia z domu. Dlatego też, zebraliśmy dla Was listę rozrywek online, za darmo? Tak, za darmo!

  

Woblink (woblink.com)

to jedna z największych platform sprzedających ebooki, audiobooki i książki drukowane w Polsce. W swojej ofercie posiadamy tytuły największych polskich wydawców – nowości, bestsellery, a także klasykę literatury. Oferujemy ponad 35 tysięcy ebooków, niemal 100 tysięcy książek drukowanych i 1,5 tysiąca audiobooków. Znajdziesz u nas literaturę faktu, kryminał, fantastykę, powieści obyczajowe, książki historyczne oraz pozycje dla dzieci. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Nasi czytelnicy mogą skorzystać również z katalogu z ponad tysiącem darmowych ebooków.

 

Publio (publio.pl)

to księgarnia internetowa, w której mogą Państwo nabyć e-booki, audiobooki i e-prasę. Naszym celem jest oferowanie Państwu jak najbogatszego i jak najbardziej różnorodnego zbioru publikacji elektronicznych w formatach specjalnie przystosowanych do e-czytania (Kindle-MOBI, ePUB, PDF) oraz w wersji audio (MP3). Do współpracy z nami zapraszamy wszystkich wydawców, zarówno specjalizujących się w publikowaniu literatury pięknej, jak i naukowej, edukacyjnej oraz poradnikowej. Serwis Publio.pl należy do grupy medialnej Agory SA.

 

Legimi (legimi.pl) oraz IBUK libra (libra.ibuk.pl)

tysiące ebooków i audiobooków na wyciągnięcie ręki! Kody dostępu do Legimi oraz IBUK Libra wydawane są telefonicznie – dzwońcie 71 3976592 - w godzinach pracy (dyżuru), więcej informacji na Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej.

Więcej na temat: Czytaj za darmo książki na platformie Legimi

 

Wolne Lektury (wolnelektury.pl)

"5571 darmowych utworów do których masz prawo". Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska. Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.

 

Empik Go (empik.com/premium)

płatna usługa Empik Premium w z wiązku z obecną sytuacją, firma Empik udostępnia tę usługę za darmo przez 60dni. Empik Go to pakiet 11 tysięcy e-booków i audiobooków. Wystarczy adres e-mail, na który zostanie wysłany kod.

 

Nexto (nexto.pl)

księgarnia internetowa to w pełni nowoczesna i skierowana na potrzeby współczesnego człowieka eksięgarnia, która oferuje swoim Klientom bogatą ofertę audiobooków i ebooków. Znamy oczekiwania naszych Klientów, dlatego też poza ofertą tradycyjną, proponujemy Wam także darmowe ebooki do pobrania w rozmaitym wydaniu. Wśród nich dominują powieści znanych i cenionych pisarzy, baśnie, opowiadania oraz pozycje psychologiczne.

 

Przystanek Historia (przystanekhistoria.pl)

przystanekhistoria.pl podtrzymuje pamięć o ludziach i ich czynach, które w czasach niewoli przybliżały nas do odbudowy niepodległego Państwa Polskiego, a z wolności oraz godności ludzkiej czyniły wartość najwyższą. Artykuły i przedsięwzięcia pracowników Instytutu Pamięci Narodowej, źródła historyczne i inicjatywy redakcji Przystanku, publikowane i opisywane na Portalu, wraz z zaangażowaniem Czytelników, będą nas do tego celu przybliżać. Zatrzymując się na Przystanku Historia warto się w tę niepowtarzalną wiedzę zaopatrzyć.

 

 

Narodowe Centrum Kultury (sklep.nck.pl/pl)

 

ebooks43.pl (ebooks43.pl)

 

(KDK)
powrót na górę

Najnowsze komentarze

 • karol powiedział(a) Więcej
  a kogo ci debile sredzcy mają się w naszym miescie bać ̣...POLICJI,STRAZY WIEJSKIEJ??? 28 minut temu.
 • 607 543 285 powiedział(a) Więcej
  Wszyscy dbają o środowiska to skąd ten smog i ścieki w rzekach? godzinę temu.
 • Obserwator powiedział(a) Więcej
  Jarek coś ty chłopie narobił ty już masz. Kibel zabiłeś jedną osobę , jechałeś naćpany, uciekłeś... 2 godziny temu.
 • z okolicy powiedział(a) Więcej
  To wy w Środzie takich chuliganów macie ? Strach się bać 2 godziny temu.
 • Olga powiedział(a) Więcej
  . A gmina żałuje grosza na policję to ich wcale nie widać. Wojt zadarł z policja to cała gmina musi... 2 godziny temu.
 • miejscowy powiedział(a) Więcej
  maskara jakaś szkoda słów . .. 3 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM