sobota 15.05.2021

Imieniny: Zofii Nadziei

CZYTAMY #zostanwdomu to nic nie kosztuje

CZYTAMY #zostanwdomu to nic nie kosztuje

Pt, 03.04.2020 14:34

Razem przeciwko koronawirusowi! W powstrzymaniu epidemii najważniejsze jest unikanie zbędnego wychodzenia z domu. Dlatego też, zebraliśmy dla Was listę rozrywek online, za darmo? Tak, za darmo!

  

Woblink (woblink.com)

to jedna z największych platform sprzedających ebooki, audiobooki i książki drukowane w Polsce. W swojej ofercie posiadamy tytuły największych polskich wydawców – nowości, bestsellery, a także klasykę literatury. Oferujemy ponad 35 tysięcy ebooków, niemal 100 tysięcy książek drukowanych i 1,5 tysiąca audiobooków. Znajdziesz u nas literaturę faktu, kryminał, fantastykę, powieści obyczajowe, książki historyczne oraz pozycje dla dzieci. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Nasi czytelnicy mogą skorzystać również z katalogu z ponad tysiącem darmowych ebooków.

 

Publio (publio.pl)

to księgarnia internetowa, w której mogą Państwo nabyć e-booki, audiobooki i e-prasę. Naszym celem jest oferowanie Państwu jak najbogatszego i jak najbardziej różnorodnego zbioru publikacji elektronicznych w formatach specjalnie przystosowanych do e-czytania (Kindle-MOBI, ePUB, PDF) oraz w wersji audio (MP3). Do współpracy z nami zapraszamy wszystkich wydawców, zarówno specjalizujących się w publikowaniu literatury pięknej, jak i naukowej, edukacyjnej oraz poradnikowej. Serwis Publio.pl należy do grupy medialnej Agory SA.

 

Legimi (legimi.pl) oraz IBUK libra (libra.ibuk.pl)

tysiące ebooków i audiobooków na wyciągnięcie ręki! Kody dostępu do Legimi oraz IBUK Libra wydawane są telefonicznie – dzwońcie 71 3976592 - w godzinach pracy (dyżuru), więcej informacji na Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej.

Więcej na temat: Czytaj za darmo książki na platformie Legimi

 

Wolne Lektury (wolnelektury.pl)

"5571 darmowych utworów do których masz prawo". Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska. Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.

 

Empik Go (empik.com/premium)

płatna usługa Empik Premium w z wiązku z obecną sytuacją, firma Empik udostępnia tę usługę za darmo przez 60dni. Empik Go to pakiet 11 tysięcy e-booków i audiobooków. Wystarczy adres e-mail, na który zostanie wysłany kod.

 

Nexto (nexto.pl)

księgarnia internetowa to w pełni nowoczesna i skierowana na potrzeby współczesnego człowieka eksięgarnia, która oferuje swoim Klientom bogatą ofertę audiobooków i ebooków. Znamy oczekiwania naszych Klientów, dlatego też poza ofertą tradycyjną, proponujemy Wam także darmowe ebooki do pobrania w rozmaitym wydaniu. Wśród nich dominują powieści znanych i cenionych pisarzy, baśnie, opowiadania oraz pozycje psychologiczne.

 

Przystanek Historia (przystanekhistoria.pl)

przystanekhistoria.pl podtrzymuje pamięć o ludziach i ich czynach, które w czasach niewoli przybliżały nas do odbudowy niepodległego Państwa Polskiego, a z wolności oraz godności ludzkiej czyniły wartość najwyższą. Artykuły i przedsięwzięcia pracowników Instytutu Pamięci Narodowej, źródła historyczne i inicjatywy redakcji Przystanku, publikowane i opisywane na Portalu, wraz z zaangażowaniem Czytelników, będą nas do tego celu przybliżać. Zatrzymując się na Przystanku Historia warto się w tę niepowtarzalną wiedzę zaopatrzyć.

 

 

Narodowe Centrum Kultury (sklep.nck.pl/pl)

 

ebooks43.pl (ebooks43.pl)

 

(KDK)

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
powrót na górę
 • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Z miastem będzie to samo co z UG 1/2 etaty dla wszystkich.  2 godziny temu.
 • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Można byłoby wybrać - tylko że mądre osoby... 2 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  rowniez myslalem o tym samym-winnica,jakas pasieka(sam... 4 godziny temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  rowniez z przykroscia patrze na zdjecia z tego... 4 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

04.05.2021 08:15 wrote:

POSZUKUJĘ i KUPUJĘ - poniemieckie STAROCIE - A N T Y K I - PRZEDWOJENNE oraz STARSZE za GOTÓWKĘ -!- Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Dom…

30.03.2021 09:27 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, DOMU, KOLEKCJI - GOTÓWKA od ręki - SZYBKI KONTAKT i DOJAZD ! Kupię Stare Obrazy, Obr…

29.03.2021 04:41 wrote:

Oferuję:- wycinkę drzew,- zrąbkowane gałęzi z wywozem,- przygotowywanie działek pod inwestycję,- karczowanie pni,- usługi melioracyjne,- tr…

18.03.2021 11:20 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! ZDECYDOWANIE KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE od ręk…