poniedziałek 09.12.2019

Imieniny: Wieslawa Leokadii

 
Dopisz się do spisu wyborców przez internet

Dopisz się do spisu wyborców przez internet

11.09. 2018

Osoby, które posiadają ważny Profil Zaufany mogą złożyć elektronicznie wniosek o dopisanie do spisu wyborców.

Wniosek znajduje się na stronie epuap.gov.pl, po wypełnieniu i podpisaniu zostanie on dostarczony do urzędu elektronicznie, więc nie trzeba go dostarczać osobiście.

Posiadanie konta na ePUAPIE oraz posiadanie ważnego Profilu Zaufanego to możliwość składania pism do urzędów w całej Polsce i załatwiania spraw on-line. 

Dzięki portalowi możesz również złożyć wniosek o nowy dowód osobisty, wnioskować o meldunek lub potrzebne dokumenty, a także sprawdzić stan swoich należności i opłat w portalu platnosci.miekinia.pl.

Pełna lista usług dla naszej gminy znajduje się na stronie https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-urzednika/katalog-spraw/profil-urzedu/n344l0yobw.

Profil Zaufany (narzędzie, którym podpisujesz dokumenty elektronicznie) możesz utworzyć w Urzędzie Gminy Miękinia po uprzednim założeniu konta na portalu ePUAP.

(gm) fot. wk

Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

No i dobrze że informatyzacja postępuje i stara się ułatwić życie mieszkańcom. Nie każdy ma możliwość i chęć zasuwać do urzędu z byle pierdołą. Oby stale poszerzano możliwości systemu.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację