sobota 23.09.2023

Imieniny: Bogusława Tekli

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Dwa tygodnie i 150 tys. wyświetleń. Singiel młodego rapera ze Środy hitem wakacji?

SkomentujMa 15 lat i pochodzi z muzycznej rodziny. Urodził i wychował się w Środzie Śląskiej. Od dwóch lat zajmuje się tworzeniem muzyki. Igor Czarniecki, bo o nim mowa, właśnie wydał pierwszy singiel, który ma szansę stać się hitem wakacji. Dowiedzcie się o młodym raperze więcej i koniecznie posłuchajcie “Chodź ze mną”!


Fot. archiwum prywatne Fot. archiwum prywatne


Muzyka przewijała się w rodzinie państwa Czarnieckich od zawsze. Dziadek Igora to perkusista, z kolei tata Bartek jest prezenterem muzycznym i zawodowym DJ-em, znanym jako DJ Omenio. Zajmuje się także promocją młodych i obiecujących talentów.

Dobrze znana mieszkańcom Środy Śląskiej i okolicy jest także starsza siostra Igora, Justyna. Młoda wokalistka ukończyła szkołę muzyczną i wielokrotnie występowała na wydarzeniach i festynach organizowanych przez lokalne samorządy. Od blisko trzech lat jest członkinią Średzkiej Sceny Musicalowej działającej przy Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej. Razem z grupą występuje w musicalach, a także nagrała utwór na ich wspólną płytę.

resize collage mc harry

15-letni Igor Czarniecki tworzeniem muzyki zajmuje się od dwóch lat. Sam przygotowuje beaty, nagrywa wokale oraz miksuje i masteruje. Korzysta przy tym ze studia nagrań, które zaprojektował i stworzył jego tato. Studio ”Klub ViP” w Środzie Śląskiej dostępne jest dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z muzyką.

Igor słucha przede wszystkim polskiego rapu i hip-hopu. Nie zamyka się jednak na inne gatunki, bo to pozwala mu się rozwijać. Ze współczesnej sceny muzycznej najbardziej inspiruje go 23-letni Michał Matczak, znany w środowisku jako Mata.

Dwa tygodnie temu młody muzyk pod pseudonimem Mc Harry wydał swój debiutancki singiel “Chodź ze mną”. To piosenka, która zawiera przyjemny i prosty przekaz o przyjaźni i pierwszej nastoletniej miłości. Tekst jest chwytliwy i napisany w sposób przystępny dla każdego odbiorcy. Do stworzenia "kawałka" zainspirował go Mata i jego utwór “Kiss cam”.

359658453 112120508638166 774964269843367082 n

Igor nie ukrywa, że w przyszłości chciałby wydać własną płytę. W szufladzie ma wiele piosenek, które być może ujrzą kiedyś światło dzienne. W pierwszej kolejności muzyk zamierza odświeżyć utwór “Zanim pójdę” zespołu Happysad i wydać go we własnej wersji. Bliska ukończenia jest także piosenka nagrana w duecie z siostrą Justyną.

Do tej pory młody artysta współpracował już z kilkoma artystami, a także brał udział w różnego rodzaju festiwalach. Supportował m.in. Opałowi, Szumkowi, Matlane i Bednarkowi. Ma za sobą doświadczenie także w roli hypemana. Igor zdobył również tytuł odkrycia muzycznego w konkursie młodych talentów, organizowanym przez jeden z portali internetowych o tematyce rap/hip-hop.

Zachęcamy do zapoznania się z debiutanckim utworem Mc Harrego “Chodź ze mną” oraz do śledzenia dalszej twórczości młodego artysty. Igor ma potencjał, aby "namieszać" na rapowej scenie i tego bardzo gorąco mu życzymy!

Social media:
Instagram: https://instagram.com/mc_harryy?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA%3D%3D
TikTok: https://www.tiktok.com/@mc.harry_?_t=8dKF0c9Jlm7&_r=1
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100093547954348

OLO / fot. archiwum prywatne

 


Media   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

stihl

hydrotech do gazety nowa reklama

komnet internet

Nie przegap tych artykułów.