czwartek 18.07.2024

Imieniny: Emila Erwina

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


#DzielnicaBEZstrachu – nowe wakacyjne zadanie

SkomentujW ramach wspólnej akcji społecznej Komendy Głównej Policji i Telewizji Puls pn. #DzielnicaBEZstrachu rozpoczął się nowy konkurs poświęcony tematyce bezpieczeństwa. Polacy mieli już okazję wybrać swojego SuperDzielnicowego 2023, a teraz, w sezonie letnim, będą mogli wziąć udział w kolejnym konkursie, dając ponieść się wodzom swojej fantazji.Z początkiem marca br. zapoczątkowana została współpraca Komendy Głównej Policji oraz Telewizji Puls, która przybrała formułę akcji społecznej pn. #DzielnicaBEZstrachu. Celem akcji jest przybliżenie i zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa, ale w nieco odmiennej konwencji. Inspiracją dla projektu był serial kryminalny „Dzielnica strachu”, który można oglądać na kanale PULS 2.

Zauważyć należy, że Polska jest krajem bezpiecznym i jak wskazują najnowsze wyniki badań społecznych, aż 96% Polaków, stwierdziło, iż miejsce, w którym mieszkają (dzielnica, osiedle, wieś), można nazwać bezpiecznym i spokojnym. Jest to bez wątpienia powód do dumy ale również ogromne wyzwanie wiążące się z potrzebą poszukiwania nowych kanałów komunikacji społecznej.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja w Polsce – od 2021 producent serialu kryminalnego „Dzielnica strachu” – pierwszego polskiego serialu,  którego bohaterami są dzielnicowi, zaś role pierwszoplanowe odgrywają znani polscy aktorzy tj. Andrzej Młynarczyk i Agata Załęcka – laureaci tegorocznej edycji Telekamer Teletygodnia. Zaznaczyć jednak należy, że świat filmu kieruje się nieco odmiennymi zasadami, stąd filmowi dzielnicowi przeprowadzają szereg barwnych akcji, na które patrzeć należy z lekkim, „filmowym” przymrużeniem oka.

W ramach akcji przeprowadzono konkurs na Super Dzielnicowego 2023, którego zwycięzcą został mł. asp. Patryk Klekot z Komendy Miejskiej w Świętochłowicach, który swój tytuł odebrał podczas uroczystej gali i spotkania z fanami serialu (więcej w artykule Wielki finał „DzielnicyBEZstrachu”)

Jak sama nazwa wskazuje akcja to nie jest działanie jednorazowe, stąd mamy przyjemność - wspólnie z Telewizją Puls - zaprosić Państwa, do nowego konkursu:  „Wygraj wizytę na planie serialu Dzielnica strachu”! Zadaniem konkursowym jest opracowanie opisu fikcyjnej akcji, w której mogliby wziąć udział bohaterowie serialu pt. „Dzielnica strachu”. Zgodnie z regulaminem nagrodą jest wizyta na planie filmowym dla „Ciebie i Twojej rodziny”.

Warto zauważyć przy tym , że co prawda serial jest kryminalny, to nie brakuje w nim wątków humorystycznych, stąd można puścić wodze fantazji kreśląc fabułę akcji! Któż z nas nie chciałby zobaczyć świata filmu zza kulis, czy poznać znanych aktorów? Być może spotkają Państwo na planie serialu SuperDzielnicowego Patryka Klekota, który wystąpi w jednym z wątków. Dajemy Państwu tę szansę! Kto wie czy producenci serialu nie zechcą wykorzystać Państwa fantazji i nakreślony przez Państwa wątek nie znajdzie odzwierciedlenia w serialu! Wówczas frajda wygranej byłaby podwójna.

Szczegóły konkursu oraz regulamin konkursu znajdą Państwo na dedykowanej akcji stronie: https://dzielnicabezstrachu.pl/

Mamy nadzieję, że myśląc nad własną fabułą nie zapomną Państwo o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które nie zawsze muszą wiązać się niczym w filmie z mrocznymi zbrodniami, a z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą, w górach, czy na drodze (https://policja.pl/). Być może to one Państwa zainspirują.

W ramach partnerstwa z Telewizją Puls przygotowujemy dla Państwa kolejne działania w ramach akcji społecznej #DzielnicaBEZstrachu, o których niebawem będzie głośno, a których szczegółów jeszcze nie możemy zdradzić.

Biuro Prewencji KGP

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

komnet internet

ekogroszek baner

taxi stas

Nie przegap tych artykułów.