sobota 23.09.2023

Imieniny: Bogusława Tekli

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


#DzielnicaBEZstrachu – nowe wakacyjne zadanie

SkomentujW ramach wspólnej akcji społecznej Komendy Głównej Policji i Telewizji Puls pn. #DzielnicaBEZstrachu rozpoczął się nowy konkurs poświęcony tematyce bezpieczeństwa. Polacy mieli już okazję wybrać swojego SuperDzielnicowego 2023, a teraz, w sezonie letnim, będą mogli wziąć udział w kolejnym konkursie, dając ponieść się wodzom swojej fantazji.Z początkiem marca br. zapoczątkowana została współpraca Komendy Głównej Policji oraz Telewizji Puls, która przybrała formułę akcji społecznej pn. #DzielnicaBEZstrachu. Celem akcji jest przybliżenie i zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa, ale w nieco odmiennej konwencji. Inspiracją dla projektu był serial kryminalny „Dzielnica strachu”, który można oglądać na kanale PULS 2.

Zauważyć należy, że Polska jest krajem bezpiecznym i jak wskazują najnowsze wyniki badań społecznych, aż 96% Polaków, stwierdziło, iż miejsce, w którym mieszkają (dzielnica, osiedle, wieś), można nazwać bezpiecznym i spokojnym. Jest to bez wątpienia powód do dumy ale również ogromne wyzwanie wiążące się z potrzebą poszukiwania nowych kanałów komunikacji społecznej.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja w Polsce – od 2021 producent serialu kryminalnego „Dzielnica strachu” – pierwszego polskiego serialu,  którego bohaterami są dzielnicowi, zaś role pierwszoplanowe odgrywają znani polscy aktorzy tj. Andrzej Młynarczyk i Agata Załęcka – laureaci tegorocznej edycji Telekamer Teletygodnia. Zaznaczyć jednak należy, że świat filmu kieruje się nieco odmiennymi zasadami, stąd filmowi dzielnicowi przeprowadzają szereg barwnych akcji, na które patrzeć należy z lekkim, „filmowym” przymrużeniem oka.

W ramach akcji przeprowadzono konkurs na Super Dzielnicowego 2023, którego zwycięzcą został mł. asp. Patryk Klekot z Komendy Miejskiej w Świętochłowicach, który swój tytuł odebrał podczas uroczystej gali i spotkania z fanami serialu (więcej w artykule Wielki finał „DzielnicyBEZstrachu”)

Jak sama nazwa wskazuje akcja to nie jest działanie jednorazowe, stąd mamy przyjemność - wspólnie z Telewizją Puls - zaprosić Państwa, do nowego konkursu:  „Wygraj wizytę na planie serialu Dzielnica strachu”! Zadaniem konkursowym jest opracowanie opisu fikcyjnej akcji, w której mogliby wziąć udział bohaterowie serialu pt. „Dzielnica strachu”. Zgodnie z regulaminem nagrodą jest wizyta na planie filmowym dla „Ciebie i Twojej rodziny”.

Warto zauważyć przy tym , że co prawda serial jest kryminalny, to nie brakuje w nim wątków humorystycznych, stąd można puścić wodze fantazji kreśląc fabułę akcji! Któż z nas nie chciałby zobaczyć świata filmu zza kulis, czy poznać znanych aktorów? Być może spotkają Państwo na planie serialu SuperDzielnicowego Patryka Klekota, który wystąpi w jednym z wątków. Dajemy Państwu tę szansę! Kto wie czy producenci serialu nie zechcą wykorzystać Państwa fantazji i nakreślony przez Państwa wątek nie znajdzie odzwierciedlenia w serialu! Wówczas frajda wygranej byłaby podwójna.

Szczegóły konkursu oraz regulamin konkursu znajdą Państwo na dedykowanej akcji stronie: https://dzielnicabezstrachu.pl/

Mamy nadzieję, że myśląc nad własną fabułą nie zapomną Państwo o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które nie zawsze muszą wiązać się niczym w filmie z mrocznymi zbrodniami, a z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą, w górach, czy na drodze (https://policja.pl/). Być może to one Państwa zainspirują.

W ramach partnerstwa z Telewizją Puls przygotowujemy dla Państwa kolejne działania w ramach akcji społecznej #DzielnicaBEZstrachu, o których niebawem będzie głośno, a których szczegółów jeszcze nie możemy zdradzić.

Biuro Prewencji KGP
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

hydrotech do gazety nowa reklama

Nie przegap tych artykułów.