Imieniny:

33 lata


Dzień Zwycięstwa – wspólnie i aktywnie z powiatem i gminą Miękina


Powiat Średzki i Gmina Miękinia wspólnie uczczą tegoroczny Dzień Zwycięstwa. W związku z radosnym charakterem tego święta w programie dominują atrakcje sportowe.






Skomentuj

Zbiórkę dla uczestników rajdu Środa Śląska - Miękinia zaplanowano na godz. 11.30 na średzkim rynku. Aby uczcić pamięć o walczących za Ojczyznę zebrani złożą kwiaty pod pomnikiem Pamięci Żołnierzy Polskich. Uczestnicy otrzymają też biało-czerwone oraz unijne chorągiewki (9 maja to Dzień Europy) do ozdobienia swoich rowerów.   

Trasa rajdu wyniesie 13 km i będzie wiodła przez ul. Wierzbową, Komorniki, Święte, Kadłub i Miękinię. 

O godz. 13.00 spod Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini wyruszy drugi rajd rowerowy. Jego trasa wyniesie 25 km i obejmie pętlę: Miękinia - Wojnowice - Głoska - Miękinia. O 13.00 rozpocznie się też rajd nordic walking. Zwolennicy tej formy aktywności będą mieli do pokonania 10 km.

Uczestnicy średzkiego rajdu, w zależności od posiadanych sił, będą mogli włączyć się w miękińskie atrakcje. Jeśli jednak zdecydują się zostać na miejscu też nie będą się nudzić, bo organizatorzy obchodów zaplanowali konkurencje sportowo-rekreacyjne.

Chęć udziału w rajdzie ze względów organizacyjnych należy zgłosić pod numerem tel. 733 220 083. Serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanych atrakcjach.

(rfp)

5236 plakat rajd

 


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!



 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Jesteśmy razem 33 lata – od 1992 roku!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 reklama@roland-gazeta.pl