środa 06.12.2023

Imieniny: Mikołaja Jaremy

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Elektroniczny system rejestracji w Średzkim Centrum Zdrowia

SkomentujOddajemy do użytkowania Elektroniczny system rejestracji na wizytę specjalistyczną do naszych poradni. Od dnia 20.03.2023 r. poprzez stronę internetową www.sredzkie-centrum.pl pacjent może dokonać rezerwacji porady specjalistycznej do chirurga, ortopedy i onkologa.Aby umówić wizytę należy na stronie internetowej wybrać zakładkę Umów wizytę (w prawym górnym rogu) na skutek czego zostanie automatycznie przekierowany na stronę www.lekarzebezkolejki.pl/scz.

Podajemy kolejne kroki:

I REZERWACJA WIZYTY

Witryna www.lekarzebezkolejki.pl/scz -> Zakładka ”Umów się do lekarza”

Wybierz poradnię -> imię i nazwisko lekarza specjalisty -> (wybór rodzaju wizyty*) „Pierwsza wizyta NFZ” lub „Wizyta kontrolna NFZ” (termin możliwy do rezerwacji wyświetla się jako informacja: data, za ile dni i godzina wizyty) -> „zarezerwuj” -> Zarejestruj się przez Konto OSOZ / Zarejestruj się bez Konta OSOZ -> Dane pacjenta (podać pełne dane osobowe wraz z telefonem) -> „Umów” (Oczekiwanie na potwierdzenie z placówki medycznej).

Po wprowadzeniu niezbędnych danych pacjent dostaje potwierdzenie wizyty z naszej placówki – rejestracja skontaktuje się w celu weryfikacji danych pacjenta i pobrania kodu dostępu skierowania.

Po weryfikacji danych, na stronie wyświetli się komunikat „Twoja rezerwacja została potwierdzona przez placówkę medyczną. Zapraszamy na wizytę”.

Na podany adres email zostaje wysłane potwierdzenie rezerwacji wizyty.

W przypadku braku możliwości przyjścia na zaplanowaną wizytę, która została umówiona przez Elektroniczny system rezerwacji, prosimy o skorzystanie z jednej z poniżej wymienionych opcji: anulowanie wizyty osobiście, telefonicznie lub internetowo.

II ANULOWANIE REZERWACJI WIZYTY

Aby zrezygnować z wizyty zarezerwowanej przez portal www.lekarzebezkolejki.pl, należy wybrać opcję na dolnej części strony. Po zaznaczeniu anulowania wizyty, prosimy obligatoryjnie podać powód anulowania rezerwacji -> (powód anulowania rezerwacji) -> „Anuluj rezerwację”. Na czerwonym tle zobaczymy potwierdzenie anulowania wizyty.

Średzkie Centrum Zdrowia SPZOZ w Środzie Śląskiej

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Rondo by wybudowali lepiej na DK94 Środa-Ciechów!
To ścieżka dla samobójców. Poroniony od początku pomysł (brak pasa oddzielającego od jezdni lub krawężnika) i ...

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

hydrotech do gazety nowa reklama

stihl

ekdom

Nie przegap tych artykułów.