poniedziałek 05.06.2023

Imieniny: Bonifacego Waltera

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Elektroniczny system rejestracji w Średzkim Centrum Zdrowia

SkomentujOddajemy do użytkowania Elektroniczny system rejestracji na wizytę specjalistyczną do naszych poradni. Od dnia 20.03.2023 r. poprzez stronę internetową www.sredzkie-centrum.pl pacjent może dokonać rezerwacji porady specjalistycznej do chirurga, ortopedy i onkologa.


'


Aby umówić wizytę należy na stronie internetowej wybrać zakładkę Umów wizytę (w prawym górnym rogu) na skutek czego zostanie automatycznie przekierowany na stronę www.lekarzebezkolejki.pl/scz.

Podajemy kolejne kroki:

I REZERWACJA WIZYTY

Witryna www.lekarzebezkolejki.pl/scz -> Zakładka ”Umów się do lekarza”

Wybierz poradnię -> imię i nazwisko lekarza specjalisty -> (wybór rodzaju wizyty*) „Pierwsza wizyta NFZ” lub „Wizyta kontrolna NFZ” (termin możliwy do rezerwacji wyświetla się jako informacja: data, za ile dni i godzina wizyty) -> „zarezerwuj” -> Zarejestruj się przez Konto OSOZ / Zarejestruj się bez Konta OSOZ -> Dane pacjenta (podać pełne dane osobowe wraz z telefonem) -> „Umów” (Oczekiwanie na potwierdzenie z placówki medycznej).

Po wprowadzeniu niezbędnych danych pacjent dostaje potwierdzenie wizyty z naszej placówki – rejestracja skontaktuje się w celu weryfikacji danych pacjenta i pobrania kodu dostępu skierowania.

Po weryfikacji danych, na stronie wyświetli się komunikat „Twoja rezerwacja została potwierdzona przez placówkę medyczną. Zapraszamy na wizytę”.

Na podany adres email zostaje wysłane potwierdzenie rezerwacji wizyty.

W przypadku braku możliwości przyjścia na zaplanowaną wizytę, która została umówiona przez Elektroniczny system rezerwacji, prosimy o skorzystanie z jednej z poniżej wymienionych opcji: anulowanie wizyty osobiście, telefonicznie lub internetowo.

II ANULOWANIE REZERWACJI WIZYTY

Aby zrezygnować z wizyty zarezerwowanej przez portal www.lekarzebezkolejki.pl, należy wybrać opcję na dolnej części strony. Po zaznaczeniu anulowania wizyty, prosimy obligatoryjnie podać powód anulowania rezerwacji -> (powód anulowania rezerwacji) -> „Anuluj rezerwację”. Na czerwonym tle zobaczymy potwierdzenie anulowania wizyty.

Średzkie Centrum Zdrowia SPZOZ w Środzie Śląskiej
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Na takie akcje straż miejska ma czas szkoda że na przejściu koło szkoły podstawowej nigdy nikogo ...
Nie wiem kto jest odpowiedzialny za organizacje dnia dziecka ale uwaga ludzie na scenie śpiewali ALKOHOLICZKA ...
Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

komnet internet

ogrody pawlowski trawniki www