Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Firma Empol prężnie działa już 25 lat!

Firma Empol prężnie działa już 25 lat!

30.10. 2020

Empol na Dolnym Śląsku rozpoznawany jest jako marka stolarki otworowej na najwyższym poziomie technologicznym, zapewniająca wyjątkowej jakości certyfikowane produkty Schüco. Jubileusz 25-lecia to wyjątkowe święto i niezwykle ważne wydarzenie - zarówno dla Zarządu, jak również samych pracowników.

- Firma Empol to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Wieloletnim wysiłkiem Nas wszystkich jesteśmy dziś profesjonalną marką, a to niewątpliwie wielki powód do dumy. Ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, wytrwałość i kreatywność, z jaką od lat angażujemy się w rozwój polskiej branży stolarki okiennej, zasługuje na uznanie. Działając w oparciu o długoletnie doświadczenia, zyskaliśmy renomę bezpiecznego i stabilnego partnera biznesowego – zaznacza Prezes Zarządu Firmy Empol, Pani Ewa Siuba.

Obecny jubileusz jest doskonałą okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć, ale również impulsem do podejmowania odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów. Przez ostatnich 25 lat firma przeszła bardzo długą drogę, zaczynała od produkcji żaluzji pionowych, ale konsekwencja oraz wiara w sukces, przyniosły mierzalne rezultaty w postaci wiodącego miejsca w branży oraz zaufania, jakim dążą firmę klienci.

Empol realizuje najbardziej wymagające i spektakularne projekty, również o charakterze globalnym, eksportując swoje produkty do prawie wszystkich krajów na całym świecie. Firma cieszy się, zarówno uznaniem lokalnym, ale też ugruntowaną pozycją na wielu rynkach zagranicznych. Potwierdzają to corocznie przyznawane nagrody i wyróżnienia. Przez ostatnie lata Empol obsłużył setki tysięcy klientów, których potrzeby zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Taka postawa gwarantuje ciągły rozwój oraz wzrost jakości usług.

Jubileusz Empol-u to również okazja do zaprezentowania nowego „przyjaciela” firmy, który od kilku dni dumnie strzeże fabryki oraz samych pracowników. Jest to wrocławski krasnal, noszący imię Empoliusz Okiennik. Swoim serdecznym uśmiechem utwierdza on w przekonaniu, że Empol, który wyposażył w stolarkę okienną wiele znanych, dolnośląskich budynków oraz od lat wspiera kulturalnie miasto - jest idealnym domem dla kultowego już symbolu Wrocławia. Empoliusz Okiennik to również doskonały dowód na to, że w budowaniu firmy rodzinnej kluczową rolę odgrywają stabilne i uniwersalne wartości oraz umiejętne połączenie indywidualnych cech pracowników z ideami rodziny założycielskiej.

- To, gdzie dziś jesteśmy, wymaga olbrzymich umiejętności menadżerskich, wielu niełatwych kompromisów, ale zawsze pewnej wizji i unikalnego podejścia do biznesu. Klienci oraz partnerzy biznesowi cenią naszą solidarność, kompetencje i ludzką twarz firmy rodzinnej - mają do nas zaufanie, a to z pewnością największy owoc 25-letniej pracy – dodaje Pani Prezes Ewa Siuba.

Artykuł sponsorowany

empol 3

empol 2

empol 1Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • DL-XX77 powiedział(a) Więcej
  p.Arturze-czytam i nie wierze...wyglada pan na rozsadnego i porzadnego goscia a tu takie banialuki jak za czasow Gierka-propaganda sukcesu... Mniej niż minutę temu
 • ole powiedział(a) Więcej
  Brawo - powodzenia :cheer: 10 minut temu.
 • Sofronow powiedział(a) Więcej
  Uśmiałem się naprawdę ? "właściwa koncepcja plus dobre wykonanie przynosi oczekiwany efekt"   żal na to patrzeć przecież- to... 47 minut temu.
 • Marq powiedział(a) Więcej
  Nareszcie drużyna z ambicjami i potencjałem. Gratulacje! Niech zawstydzą naszych kopaczy godzinę temu.
 • Kris powiedział(a) Więcej
  Pracownik zatrudniony w Gminie przez burmistrza Rucińskiego będzie robił dokumentację dla powiatu.  Ale się narobiło. Czyżby pan... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM