poniedziałek 08.03.2021

Imieniny: Beaty Wincentego

Gastronomia w czasie pandemii

Gastronomia w czasie pandemii

So, 16.01.2021 14:08

Obecna sytuacja wielu przedsiębiorców zmusza do zakończenia działalności, lub do poszukiwania sposobów na utrzymanie pracowników i firm. Okres lockdown’u, to czas największych wyzwań również w branży gastronomicznej. Dla niektórych właścicieli zmierzenie się z ogromnymi ograniczeniami, okazało się barierą nie do przejścia. Jednak wielu, dzięki podjęciu aktywnych działań – udało się przetrwać ten trudny okres i przystosować do nowych warunków pracy.W naszym powiecie lokale gastronomiczne również walczą o przetrwanie - oferując dania na wynos. Lista restauracji czy barów na terenie powiatu średzkiego jest długa, dlatego warto sprawdzić na stronach internetowych, co mają w ofercie.

Sprawdź co oferuje twoja ulubiona restauracja

Wcale nie musimy rezygnować z jedzenia dań z restauracji, wystarczy wziąć telefon i zamówić posiłek. Większość lokali posiada strony internetowe lub fanpejdże na portalach społecznościowych, na których zamieszczane są bieżące informacje o ich działalności oraz karty dań. Można również zadzwonić i zapytać o menu.

Zachęcamy do zamawiania posiłków z dowozem, jak i z odbiorem osobistym!

Restauracje są dostępne, a my dzięki korzystaniu z oferty lokalnych przedsiębiorców z branży gastronomicznej, pomagamy w przetrwaniu tego trudnego czasu.

(mk) / fot. mk
powrót na górę
 • Chor powiedział(a) Więcej
  Skąd oni biorą te cyfry? W latach 1944- 1956 wydano ogółem ok. 15 000 wyroków śmierci z czego wykonano... 11 minut temu.
 • Chor powiedział(a) Więcej
  To o co walczyli, a to co wywalczyli to tak jakby dwie różne sprawy. Żołnierz który wstawał z błota pod... godzinę temu.
 • Chor powiedział(a) Więcej
  Bandytów w ogóle należy piętnować, a nie nazywać ich żołnierzami i nagradzać za zbrodnie gwałty i... godzinę temu.
 • Marian powiedział(a) Więcej
  Nakazy sanitarne są dla ochrony mieszkańców.Niestety są egoiści,którzy umyślą tylko o sobie. Tych... 10 godzin temu.
 • Grażyna powiedział(a) Więcej
  Lepiej nie pytać włascicieli poniemieckich willi i grodów o ich rodziców czy dziadków.Dzisiaj też jedni... 10 godzin temu.
 • Grażyna powiedział(a) Więcej
  Kto nie szanuje Polskiego rządu Pana M.Morawieckiego ten musi płacić. 10 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …