sobota 06.03.2021

Imieniny: Róży Wiktora

Gastronomia w czasie pandemii

Gastronomia w czasie pandemii

So, 16.01.2021 14:08

Obecna sytuacja wielu przedsiębiorców zmusza do zakończenia działalności, lub do poszukiwania sposobów na utrzymanie pracowników i firm. Okres lockdown’u, to czas największych wyzwań również w branży gastronomicznej. Dla niektórych właścicieli zmierzenie się z ogromnymi ograniczeniami, okazało się barierą nie do przejścia. Jednak wielu, dzięki podjęciu aktywnych działań – udało się przetrwać ten trudny okres i przystosować do nowych warunków pracy.W naszym powiecie lokale gastronomiczne również walczą o przetrwanie - oferując dania na wynos. Lista restauracji czy barów na terenie powiatu średzkiego jest długa, dlatego warto sprawdzić na stronach internetowych, co mają w ofercie.

Sprawdź co oferuje twoja ulubiona restauracja

Wcale nie musimy rezygnować z jedzenia dań z restauracji, wystarczy wziąć telefon i zamówić posiłek. Większość lokali posiada strony internetowe lub fanpejdże na portalach społecznościowych, na których zamieszczane są bieżące informacje o ich działalności oraz karty dań. Można również zadzwonić i zapytać o menu.

Zachęcamy do zamawiania posiłków z dowozem, jak i z odbiorem osobistym!

Restauracje są dostępne, a my dzięki korzystaniu z oferty lokalnych przedsiębiorców z branży gastronomicznej, pomagamy w przetrwaniu tego trudnego czasu.

(mk) / fot. mk
powrót na górę
 • SzerLook powiedział(a) Więcej
  Bury napisał:
  Komunistyczny belkot. Dla zdrajcow Ojczyzny czyli komunisycznych pachołków Moskwy - jest tylko jedna...
  4 godziny temu.
 • Jojo powiedział(a) Więcej
   Nutko, proszę doczytać czym jest bioaerozol i skąd się bierze w zabiegach stomatologicznych. Przyłbica... 6 godzin temu.
 • Jojo powiedział(a) Więcej
  Lekarze nie nosili maseczek z filtrem, tylko chirurgiczne, takie jak ja nosze. Dopiero teraz weszły maseczki... 6 godzin temu.
 • Nutka powiedział(a) Więcej
  Nie przyszło Ci do głowy, że dentysta zakłada najczęściej przyłbicę dlatego żeby nie wdychać  i... 7 godzin temu.
 • Bury powiedział(a) Więcej
  Komunistyczny belkot. Dla zdrajcow Ojczyzny czyli komunisycznych pachołków Moskwy - jest tylko jedna kara.  7 godzin temu.
 • Nutks powiedział(a) Więcej
  Jojo czy nie widzisz różnicy ? Lekarz na sali operacyjnej, warunki sterylne, maseczka z filtrem zmieniana... 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Powiat Średzki

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …