środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. ilustracyjne / policja.pl Fot. ilustracyjne / policja.pl

Groził pobiciem pracownikowi ochrony sklepu. Był pijany

Wt, 27.07.2021 13:32
 •  

Nietrzeźwy przyszedł do sklepu, żeby kupić alkohol. Kiedy ekspedientka odmówiła mu sprzedaży butelki alkoholu, zaczął się awanturować, a także grozić pobiciem pracownikowi ochrony sklepu.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy” – taka informacja znajduje się w każdym punkcie sprzedaży wyrobów alkoholowych. Tego prostego komunikatu niestety nie zrozumiał jeden z klientów, który pomimo tego, że znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu, sięgnął po kolejną butelkę tego wyskokowego napoju, a następnie udał się do kasy. Kiedy ekspedientka odmówiła mu sprzedaży alkoholu, 62-letni mieszkaniec powiatu średzkiego zaczął się awanturować.

Musiał interweniować pracownik ochrony. Wówczas mężczyzna skierował swoją agresję w jego stronę, grożąc mu pobiciem. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika i doprowadzili do średzkiej komendy. Tam mundurowi sprawdzili jego stan trzeźwości. Urządzenie pokazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzut kierowania wobec innej osoby gróźb karalnych.

Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona podlega karze pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: KPP w Środzie Śląskiej

 • 3
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Covidiusz powiedział(a) Więcej
  Testujcie się ile fabryka dała ,tylko to wam zostało popaprance telewizyjne... 3 godziny temu.
 • Doktor powiedział(a) Więcej
  Ktos tym zarządza czy nawet wydaje pozwolenie na postawienie takiego pudła - czyli wie jakie będą warunki. Brawo za wyobraźnię decydentowi!  4 godziny temu.
 • Magda powiedział(a) Więcej
  Ten list sprawił, że Sanepid zniósł możliwość pierwszeństwa badań dzieci do 6 lat. Kobiety z małymi, chorymi dziećmi stoją w kolejce... 4 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…