wtorek 16.08.2022

Imieniny: Stefana Rocha

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Groził pobiciem pracownikowi ochrony sklepu. Był pijany
Nietrzeźwy przyszedł do sklepu, żeby kupić alkohol. Kiedy ekspedientka odmówiła mu sprzedaży butelki alkoholu, zaczął się awanturować, a także grozić pobiciem pracownikowi ochrony sklepu.

Fot. ilustracyjne / policja.pl Fot. ilustracyjne / policja.pl


„Osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy” – taka informacja znajduje się w każdym punkcie sprzedaży wyrobów alkoholowych. Tego prostego komunikatu niestety nie zrozumiał jeden z klientów, który pomimo tego, że znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu, sięgnął po kolejną butelkę tego wyskokowego napoju, a następnie udał się do kasy. Kiedy ekspedientka odmówiła mu sprzedaży alkoholu, 62-letni mieszkaniec powiatu średzkiego zaczął się awanturować.

Musiał interweniować pracownik ochrony. Wówczas mężczyzna skierował swoją agresję w jego stronę, grożąc mu pobiciem. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika i doprowadzili do średzkiej komendy. Tam mundurowi sprawdzili jego stan trzeźwości. Urządzenie pokazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzut kierowania wobec innej osoby gróźb karalnych.

Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona podlega karze pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: KPP w Środzie Śląskiej

  • Filip powiedział(a) Więcej
    Mamy nadzieję, że to nie koniec i z roku na rok będzie się rozkręcać. Panie Burmistrzu musowo wpisać to wydarzenie do kalendarza imprez. Miejsce petarda! 8 minut temu.
  • Daga powiedział(a) Więcej
    Impreza rewelacja, miejsce, muzyka. Minuta ciszy dla tych co nie byli. Oby tak dalej 16 minut temu.
  • Tomek powiedział(a) Więcej
    Ty tak poważnie? Ahahahahahaha 30 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…