piątek 19.08.2022

Imieniny: Jana Bolesława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Grudniowa oferta Powiatowego Centrum Kultury Alternatywnej
Grudniowa oferta Powiatowego Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej przedstawia się bardzo ciekawie. Wszystkim wydarzeniom będą jednak towarzyszyć limity uczestników. 

Spektakl "Śpiąca królewna” w wykonaniu grupy teatralno-kabaretowej TeKa już 19 grudnia / fot. Powiatowe CeKA Środa Śląska Spektakl "Śpiąca królewna” w wykonaniu grupy teatralno-kabaretowej TeKa już 19 grudnia / fot. Powiatowe CeKA Środa Śląska


Już w najbliższą niedzielę 5 grudnia przed seniorami z powiatu średzkiego wystąpi chór Apasjonata, który tworzą słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Na uczestników koncertu będzie czekał słodki poczęstunek oraz Mikołaj z niespodziankami. 

W piątek, 10 grudnia odbędzie się Gala Kalendarzowa, czyli spotkanie pań, które wzięły udział w sesji zdjęciowej z okazji Powiatowego Dnia Kobiet. Zgodnie z założeniem projekt ten zakończył się wydaniem kalendarza na 2022 rok, który zostanie zaprezentowany podczas gali. Spotkaniu będzie towarzyszyć muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Minęło Band. Na Mikołajkowy Koncert oraz Galę obowiązują wejściówki, które zostały rozkolportowane zgodnie z obowiązującymi limitami. 

Na niedzielę 12 grudnia zaplanowano premierę najnowszej książki Mieczysława Gorzki pt. „Dziewięć”. Wydarzenie odbędzie się jednak w wersji online. - Zdecydowaliśmy się przenieść premierę jego najnowszej książki "Dziewięć" do sieci. (...) Podyktowane jest to tym, że wejściówki rozeszły się w ilości przekraczającej dozwolone od dziś limity, a nie wyobrażamy sobie, że z uwagi na obostrzenia mielibyśmy kogoś wyprosić z wydarzenia... Wybaczcie, ale Wasze zdrowie jest najważniejsze. Z Autorem spotkamy się na bank w styczniu lub najpóźniej w lutym - napisali pracownicy CeKA na facebookowym profilu jednostki. 

Ostatnim w tym roku wydarzeniem będzie zaplanowana na 19 grudnia premiera spektaklu "Śpiąca królewna” w wykonaniu grupy teatralno-kabaretowej TeKa ze Środy Śląskiej. W skład grupy wchodzą mieszkańcy powiatu średzkiego, a jej opiekunem jest Małgorzata Bogucka. - Przygotowania do spektaklu trwały rok, a sam termin premiery był wielokrotnie – głównie za sprawą pandemii – przekładany. Przedstawienie dzieli się na dwie części. Pierwsza stanowi nawiązanie do baśni „Śpiąca królewna” autorstwa Charles’a Perraulta, a druga… Ale o tym sza! - czytamy na www.cekacentrum.pl. Bilety na przedstawienie w cenie 30 złotych można nabyć w biurze Centrum. Można je również zarezerwować pod nr tel. 71 307 00 03. Jak informują pracownicy, bilety rozchodzą się bardzo szybko, więc decyzji o kupnie nie warto odkładać na później.

OLO

e2bww4og

  • Komorniki powiedział(a) Więcej
    Święte słowa 6 godzin temu.
  • Wędkarz powiedział(a) Więcej
    Kiedy PZW odda pieniądze za składkę wędkarską za 2022r? 9 godzin temu.
  • Erol powiedział(a) Więcej
    Szanowna Gmino. A co z możliwością złożenia wniosków przez e-PUAP? Czyżby za mało było czasu żeby się dostosować? 11 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…