sobota 06.06.2020

Imieniny: Norberta Laurentego

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Jechał blisko 130 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

Jechał blisko 130 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

24.04. 2019

Jechał w terenie zabudowanym z prędkością znacznie przekraczającą dopuszczalną wartość. Dokonany przez policjantów ze średzkiej drogówki pomiar prędkości wyniósł 129 km/h.

Policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego czuwając nad bezpieczeństwem na drogach powiatu średzkiego podczas świątecznych wyjazdów kontrolowali kierujących pojazdami pod kątem posiadania wymaganych dokumentów, stanu technicznego pojazdów, a także stanu trzeźwości. Mając na uwadze jedną z częstszych przyczyn skutkujących zdarzeniami drogowymi, jaką jest przekraczanie dozwolonej prędkości jazdy, sprawdzali również stosowanie się przez kierujących do obowiązujących ograniczeń prędkości.

Jeden z kierujących zupełnie zbagatelizował przepisy, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu. Jadąc drogą krajową K94 w terenie zabudowanym gminy Środa Śląska przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o 79 km/h. Wykonany przez policjantów pomiar prędkości wskazał 129 km/h przy obowiązującym ograniczeniu do 50 km/h.

Kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. Funkcjonariusze nałożyli na nieodpowiedzialnego kierowcę grzywnę w postaci mandatu karnego oraz przypisali za popełnione wykroczenie 10 punktów. Ponadto, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze. Nie stosując się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, w tym do ograniczeń prędkości, stwarzamy zagrożenie dla siebie, swoich pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Bądźmy na drodze odpowiedzialni.

asp. szt. Marta Stefanowska / fot. policja, zdj. ilustracyjne

 

 
Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ale takich debili i u nas w mieście nie brakuje,w godzinach nocnych lub późno wieczornych często gęsto w weekend proszę spojrzeć na kamerkiz ratusza lub z kamerki Rolanda jak debile jeżdżą po mieście starymi łupami z **********mi tłumikami, kiedyś wjadą komuś do mieszkania na parterze jak w poślizg wpadnie jeden z drugim,to da te same auta często gęsto,Policjo gdzie wy jesteście?????????? Wieczorami stańcie n a parkingu jednym lub drugim i...

Ale takich debili i u nas w mieście nie brakuje,w godzinach nocnych lub późno wieczornych często gęsto w weekend proszę spojrzeć na kamerkiz ratusza lub z kamerki Rolanda jak debile jeżdżą po mieście starymi łupami z **********mi tłumikami, kiedyś wjadą komuś do mieszkania na parterze jak w poślizg wpadnie jeden z drugim,to da te same auta często gęsto,Policjo gdzie wy jesteście?????????? Wieczorami stańcie n a parkingu jednym lub drugim i debile może zwolnią.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Zapraszam Panów Policjantów do Lutyni,niech staną koło przepompowni gazu od strony Gałowa,dobra miejscówka,pewne łowy

This comment was minimized by the moderator on the site

Co się podemnie podszywasz konfidencie

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Dobrze mówisz!
Weź najpierw poczytaj jakie są liczby zmarłych , ile zmarli mają lat (średnia 79 ) i jakie mieli cho...
No to cię teraz zaskoczę spryciarzu:-) zaszczepisz się bo od 15 r nasz długopis podpisał obowiązek s...
Ma prawo mieć inne zdanie, ale szkoda że zapomina o obowiązku szacunku do drugiego czlowieka

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…