sobota 25.09.2021

Imieniny: Aurelii Ładysława

Jest koło ruchu Szymona Hołowni w powiecie średzkim

Jest koło ruchu Szymona Hołowni w powiecie średzkim

Pn, 01.03.2021 21:01

Powstałe z inicjatywy Szymona Hołowni stowarzyszenie Polska 2050 zaczyna budować struktury w powiecie średzkim. We wtorek 16 lutego, Zarząd Polska 2050 Dolnośląskie powołał 5. Koło Powiatowe w naszym regionie. Jest to Koło Powiatu Średzkiego.


Liderem koła powiatowego jest Agnieszka Wiatrzyk wraz z nią w skład Zarządu wchodzą: Aneta Walszczak i Jerzy Krzywiński.

Mamy nadzieję, że nasze wspólne zaangażowanie, doświadczenie, kreatywność oraz klarowna wizja działań pomogą nam w osiągnięciu wspólnego sukcesu, jakim jest budowa Stowarzyszenia Polska 2050 w powiecie średzkim – mówią członkowie zarządu.

Do Stowarzyszenia Polska 2050 dołączyliśmy z nadzieją na zapoczątkowanie zmian i wprowadzenie nowych pomysłów na zarządzanie Polską, ponieważ obecna sytuacja wykracza poza ramy normalności. Wierzymy, że uda nam się urzeczywistnić marzenia i zmienić Polskę na lepszą – tłumaczy liderka koła.

Założyciele koła Polska 2050 zapraszają

Żeby zostać wolontariuszem lub członkiem Stowarzyszenia Polska 2050 należy skontaktować się z Zarządem, wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jak informują liderzy, wszelkie informacje na temat działalności średzkiego koła ruchu Szymona Hołowni można uzyskać na stronie Polska 2050 Ekipa Środa Śląska https://www.facebook.com/groups/268789274320529 lub Polska 2050 Dolnośląskie https://www.facebook.com/Polska2050Dolnoslaskie/. Na tych stronach można zapoznać się z planami i pomysłami jakie koło zamierza realizować w najbliższej przyszłości. Trzeba jednak pamiętać, że o ile strona dolnośląska jest dostępna dla każdego użytkownika sieci, to jednak aby zapoznać się z treścią fanpejdża koła powiatowego, należy przystąpić do tej grupy na Facebooku.

A gdzie ich znaleźć w realu?

Jesteśmy w trakcie budowania struktur naszego Koła Powiatu Średzkiego i na tę chwilę nie posiadamy siedziby w Środzie Śląskiej, do której można przyjść, zgłosić sprawę i porozmawiać, albo zadeklarować chęć przystąpienia do Stowarzyszenia Polska 2050, dlatego wszelki kontakt z nami możliwy jest tylko poprzez e-mail – informuje Agnieszka Wiatrzyk.

Einstein mawiał, że „wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza, bo w wyobraźni dzieją się rzeczy wielkie!”. Mamy nadzieję, że nasze Średzkie Koło Powiatowe zrealizuje swoje zaplanowane cele, które doprowadzą nas do wspólnego sukcesu. Zapraszamy do współpracy i do włączenia się w działania – dodaje.

Kim jest liderka średzkiego Koła Stowarzyszenia Polska 2050?

Agnieszka Wiatrzyk jest mieszkanką Wilkszyna (gm. Mięknia). Jej przygoda z polityką i pracą samorządowca rozpoczęły się ponad dwa lata temu. Obecnie pełni funkcję radnej powiatowej. Jak sama twierdzi – jestem apolityczna, niezależna, otwarta na rozwiązywanie problemów i zorientowana na cele i działanie. Ukończyła studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu, na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz studia podyplomowe: Organizacja i Zarządzanie Oświatą oraz na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu - Zarządzanie Firmą.

Z zawodu jest nauczycielem dyplomowanym i zarządza placówką oświatową. Prywatnie jest mamą, żoną i właścicielką 3 kotów, królika i psa.

(mk) / fot. Polska 2050

do gazety

Agnieszka Wiatrzyk

aneta

Aneta Walszczak

jerzy

Jerzy Krzywiński

Możliwość komentowania została wyłączona na prośbę liderów koła.

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Demon powiedział(a) Więcej
  A ja powiem tak jeba....wszystkich dilerów w Malczycach co diluja i uznają się za wielkich... 2 godziny temu.
 • Acab powiedział(a) Więcej
  To jest początek grubszej akcji, oni po numerach telefonów namierzają. Lepiej przeczekać. 7 godzin temu.
 • Acab powiedział(a) Więcej
  Na komendzie przyklepią mu nie jedno, nagle się okarze, że to diler albo co. Będzie robił... 7 godzin temu.
 • Też Michał powiedział(a) Więcej
  Dobre pytanie na końcu Twojego postu. AR stwierdził, że FB Serwis nie wywiązywało się z... 8 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…