środa 11.12.2019

Imieniny: Damazego Waldemara

 
Kilku pijanych zatrzymanych jednego dnia

Kilku pijanych zatrzymanych jednego dnia

05.09. 2018

W minionym tygodniu policja interweniowała 115 razy. Patrol drogowy został wysłany do 22 kolizji oraz 2 wypadków. 6 kierujących zostało zatrzymanych pod wpływem alkoholu.

Na gorącym uczynku zatrzymano 8 osób, 4 zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. Zatrzymane zostały również 2 osoby poszukiwane. 

W miniony weekend niektórzy kierowcy "uczcili" koniec wakacji, za co zostali ukarani.

W niedzielę 02.09.2018 r. o godzinie  07:52, na terenie gminy  Kostomłoty policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli 43-letniego mieszkańca powiatu średzkiego, który kierował samochodem w stanie po użyciu alkoholu.

- Po czynnościach mężczyzna został zwolniony, a pojazd przekazano osobie uprawnionej - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. 

Tego samego dnia o godzinie 10:30 i 11:54 na terenie gminy Środa Śląska policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 63 i 45-lat, którzy kierowali rowerami w stanienie trzeźwości.

- Mężczyźni mieli blisko po 1 promilu alkoholu w organizmie. Obaj zostali ukarani mandatami karnymi - podkreśla asp. sztab. Marta Stefanowska.

Także w minioną niedzielę o godzinie 15:16, również na terenie gminy Środa Śląska, policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu średzkiego.

- Mężczyzna kierował rowerem mając 2,60 promila alkoholu w organizmie. Ukarany został mandatem karnym, po czynnościach zwolniony - dodaje rzecznika KPP w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. policja

Komentarzy (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

"którzy kierowali rowerami w stanienie trzeźwości." to dopiero zbrodnia hahaha

This comment was minimized by the moderator on the site

Kolejny weekend pełen pracy dla policji ale jak to zwykle w ostatnie dni wakacji. Pijanych nie ubywa a wręcz mam wrażenie że jest odwrotnie. Policja chyba powinna na okrągło sprawdzać każdego kierującego.

This comment was minimized by the moderator on the site

A pijanych nie ubywa mimo kolejnych akcji. Czy ludzie nie mają wyobraźni i nie zdają sobie sprawy że mogą narobić wypadków? Kiedy to do nich w końcu dotrze?

This comment was minimized by the moderator on the site

Ludzie są naprawdę nienormalni żeby w takim stanie jeździć! Nie dość że sami mogą stracić życie to jeszcze kogoś innego go pozbawić!

This comment was minimized by the moderator on the site

no ale zdziwieni -naprawdę

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację