niedziela 05.04.2020

Imieniny: Katarzyny Wincentego

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kolizje, wypadek i śmierć na boisku...

Kolizje, wypadek i śmierć na boisku...

27.06. 2018

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej interweniowali 156 razy. Wzrost zgłoszeń związany był głównie z imprezami, które miały miejsce w miniony weekend.

 

- Najczęściej były to zgłoszenia o zakłócaniu ciszy nocnej. Jednak podsumowując weekend i imprezy odbywające się na terenie naszego powiatu, przebiegł on spokojnie - informuje st. asp. Marta Stefanowska, rzecznik prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Policjanci z patrolu drogówki otrzymali zgłoszenia do 9 kolizji i 1 wypadku oraz zatrzymali 6 osób kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu. 2 osoby zostały zatrzymane na 24 godziny w celu wytrzeźwienia.

Mężczyzna zmarł na boisku

24 czerwca około godziny 00:06, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie, że na boisku, w jednej z miejscowości w gminie Kostomłoty, zasłabł mężczyzna.

- Na miejscu policjanci ustali że 33- letni mieszkaniec naszego powiatu nagle zasłabł. Została mu udzielona pierwsza pomoc. Jednak okazało się, że akacja serca została zatrzymana w związku z czym podjęta została reanimacja. Po przyjedzie pogotowia, lekarz stwierdził zgon. Prokurator Rejonowy w Środzie Śląskiej odstąpił od skierowania zwłok do Zakładu Medycyny Sądowej. W zdarzeniu nie stwierdzono udziału osób trzecich - informuje st. asp. Marta Stefanowska.

(kb) fot. policja

 
 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Ostatnio komentowane artykuły

a cóz to sam proboszcz nie mogł przekazac apelu do chrzescijan czyżby wierni potrzebowali apelu jeszcze wices...
Głupi jesteś człowieku i masz sam chyba obsesję na PiS, myślisz że Budka i Kidawa by cię nie spetali, z tym ni...

Lokalne ogłoszenia drobne

01.04.2020 09:09 wrote:

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legityma…

31.03.2020 17:20 wrote:

Oferuję wiercenie studni głębinowej do 30 metrów. Metoda płuczkowa. Środa Śląska i okolice. Wiecej informacji pod nr 530836378.…

22.03.2020 14:24 wrote:

-Witam państwa zwracam się z prośba do wasz o pomoc ja wiem ze każdy pracuje by mieć wiem ze nie powinienem tak zebrać panuje wirus każdy p…